Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció csúsztatása...

Menstruáció csúsztatása fogamzásgátlóval? Járt mellékhatásokkal?

Figyelt kérdés
Pont úgy jön ki a nyaralásunk, hogy kereken arra a hétre jönne meg. Tudom, hogy ilyenkor a következő levéllel egyből kell beszedni, de van valakinek személyes tapasztalata, esetleg barátnőtöknek? Érdekelne nagyon! Köszönöm előre is!

#fogamzásgátló #menstruáció csúsztatása
2012. aug. 31. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
énis csúsztattam így nyaralás miatt. Következő hónapban kicsit erősebb volt a mensim a megvastagodott méhfal miatt, de ennyi :) közben semmi nem volt
2012. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eddig összesen 2-3 alkalommal csináltam ilyet, de már évekkel ezelőtt. Semmilyen mellékhatása nem volt sem akkor, sem azóta. Mondjuk én csak pár napot toltam el vele (másik levélből bevettem az első párat, aztán ugyanúgy hagytam szünetet, hogy menstruálhassak), vagy abbahagytam pár nappal előtte, hogy hamarabb megjöjjön, és elmúljon, mire nyaralni megyek. A mensi után aztán megint egy vadiúj levél gyógyszerrel kezdtem, és azt rendesen végigszedtem, szóval nem azt fejeztem be, amit megkezdtem. Azt meghagytam tartaléknak.
2012. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is csúsztattam már, nem volt mellékhatása!
2012. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bnőmnek attól függetlenül megjött, hogy szedte a gyógyszert és egész levél alatt pecsételő vérzése volt.
2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nem csináltam még ilyet, nem is tervezek, azért érdeklődök! :)
2012. aug. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!