Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Gyógyszer...

Mi lehet a probléma? Gyógyszer abbahagyása miatt van?

Figyelt kérdés

Kb 2 évig szedtem fog.gátló tablettát,gyógyszer abbahagyása után 2 hét késéssel jött meg a menstruációm! Azonban nagyon gyenge vérzésem volt, egy normál tampon elég lett volna majdnem egész napra! /félreértések elkerülése végett 3 óránkét cseréltem/

Normális ez??


2009. júl. 27. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most hagytam abba a fogamzásgátlót, nekem a gyógyszer alatt nagyon kevés vérzésem volt, egy betét elég lett volna egész ciklusra (én is cseréltem persze), most hogy abbahagytam rengeteget vérzek. Ha a tabletta által beállított 26 napos ciklust veszem, akkor 5 napot késett a vérzésem, régen pedig 28-32 napos volt, így az alapján nem késett. Ha aggaszt a dolog csörgesd fel a nőgyógyászod, szerintem nem kell végigülnöd egy rendelést, elég ha telefonon beszélsz vele. Remélem tudtam segíteni!
2009. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!