Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Teljesen felőröl...

Mit tegyek? Teljesen felőröl ez a betegség!

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szenvedek a visszatérő hüvelygyulladástól,és a candida fertőzéstől (kb 5-6 év).Már több nőgyógyásznál jártam,és minden kezelést kipróbáltam.Ezek miatt kész káosz a szexuális életem.Fájdalmasak az együttlétek,emiatt nincs kedvem már a szexhez.Egy éve elveszettem egy babát is,ami miatt szintén nem élhettem szexuális életet,ugyanis hatalmas volt a lelki teher,sok idő kellett,még fel tudtam dolgozni,és a fizikai regenerálódás sem volt kevés idő,ami szintén kizárta az intim együttléteket.Most szintén Candidám van,pedig 2 hónapja ki ,,lett kezelve'',de most visszatért!Teljesen belefáradtam a különböző kúrákba,és kezelésekbe!A párom kezelte már magát kenőccsel.Valaki tud ajánlani valamit?Kérem a sértő,és poénosnak hitt válaszoktól kíméljenek!
2012. jan. 17. 13:55
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia!


Nekem lenne egy javaslatom,lehet picit elsőre furcsának tűnik,de lehet kikéne vizsgáltatni hogy nem vagy-e esetleg lisztérzékeny.ezt csak azért mondom,mert lam is kiderült,és előtte én is állandóan Candidás voltam,mindig volt valami nyűgöm.A Camdida gomba rengeteg mindentől kijöhet,de sajnos amiket leírtál,női panaszokat,beletartoznak ebbe a betegségbe,nem kell feltétlenül hasfájás.A másodikk ami nagyon fontos lenne hogy csinálni kéne egy kúrát,hogy kiírtsd a gombákat,ez elég nehéz,mivel lekell mondani a sok cukorról,de hidd el megérheti!Ajánlani tudom a grapefriut cseppet is,ami nagyon jól írtja ezeket a kis dögöket.:D ne keseredj el!irány gasztróenterólogus,ha kell még ajánlani is tudok egy nagyon rendes orvost.Remélem mihamarabb rendbe jösz!:)))

2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
*nálam
2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Grapefruit-csepp, Ezüstkolloid, Medveszőlőlevél-tea együtt. Neten rendelhető.

A medveszőlőlevelet mindenképpen próbáld ki, édesítsd , tegyél bele citromlét. Velem ugyanez volt, rajtam nem tudtak segíteni, annyi külömbséggel, hogy nekem a felfázás után jött ki a gomba. A medveszőlőlevél viszont VÉGLEGESEN megszabadított a candidától! Már nagyon ritkán iszom, és csak felfázásra.

Nekem is fájt a szex, és csak veszekedtünk, hogy menjek nőgyógyászhoz, holott tök értelmetlen.

Kitartás és gyógyulj meg!

2012. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja 3x1 csészével mondják bioboltokban a Medveszőlőlevelet, én napi egy ill. 2 csészével ittam. Rajtam 1, illetve 2 nap után segített.
2012. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat,és a segítséget!Én még a 20-as éveim elején járok,nagyon igényesnek és ápoltnak tart a környezetem.Már arra is gondoltam,hogy talán a sok intim mosakodószer,és törlőkendő is rásegített a betegségre...

Tudjátok,nagyon elkeserít,hogy ennyit kell szenvednie egy nőnek,és úgy,hogy már mindent kipróbáltam,odafigyeltem mindenre!

Egyet értek mindkettőtökkel,valóban ki kell próbálnom a grapefruit cseppeket!Nem veszíthetek vele,max a candidát! :)

Az ezüst kolloidtól félek,mert azt hallottam,hogy sárgaságot okoz!A medvés teáról még csak most hallok először,de be tudom szerezni szerintem,mert van a közelben biobolt,és sok természetgyógyász patika is! :)

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer,és indenképp írok,hogy van e javulás!

Ui:Még annyi kérdés,hogy az a tea mennyibe kerül kb?

2012. jan. 19. 00:08
 6/19 anonim válasza:
Bocsi a későbbi válaszért :)ha jól emlékszem a tea max 600 forint volt,és hidegen kell elkészíteni.Tényleg nagyon jó!Azóta a felfázásaim száma is csökkent,szerencsére :)én is ajánlani tudom!remélem rendben leszel mihamarabb!!! :)) drukkolok!
2012. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ma vettem meg a grapefruit-mag kivonatot!Elég erős íze,és illata van,de bízom benne,hogy lesz javulás.A másik két gyógyszerem kiváltásával még hezitálok,várok egy hetet.Kaptam Nizoral 1*-i tablattát,és hüvelykúpot!De kétlem,hogy használna,mert végülis a Nizoral is gombaölő,és erre a célra itt a grapefruit!Na meg hüvelykúpot már mindenfélét használtam,de egyik sem hatott,csak ideig-óráig!Várok 1-2 hetet,és ha nem javulok ettől sem,kiváltom a gyógyszereket!Megnézem a héten a medveszőlőt is!És azt hozzáfűzöm,hogy az egyik patikus mondta,hogy mivel szedek fogamzásgátlót,sosem fogok helyrejönni,mert emiatt újul ki mindig a gomba,és a gyulladás!És azt is mondta,hogy törődjek vele,felesleges kezelni!Hallottatok már ilyet?Hát magyarul olyan mintha azt mondta volna,hogy ne éljek szexuális életet,és szenvedjek a gomba tüneteitől is,mert nem lesz jobb!Abba pedig nem szeretném hagyni a gyógyszert!
2012. jan. 24. 14:48
 8/19 anonim válasza:

Én is évek óta szenvedek, teljesen kivizsgáltak ,az összes leletem negatív rengeteg pénzt költöttem, és költök rá eredménytelenül.Nekem ami egy ideig segitett a GINEVAC injekció az elsö kúra után kb 1 évig tünetmentes voltam.Aztán kezdődött előről(a második kúra nem volt hatásos) most a LADYVITA hüvelykupot akarom kipróbálni,jókat irnak róla hátha...... Nem vagy egyedül..

A ginevacot kimondottan krónikus hüvelygyulladásra ajánlják, nekem az immunologián irták ,de nőgyógyász is fölirhatja...

2012. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy írtál!Nekem most jött ki a kenet eredménye,végre kitenyésztették!A IV.számú vírustörsz/gombafaj okozza a tüneteimet,de még plusz hüvelygyulladásom is van!Újra megvettem a Lactofeelt,és csak pénzkidobás volt!Most sem tud a doki mit mondani,és célzott kezelést sem ajánl!Felírt 10000 Ft értékben gyógyszereket!Újabb hüvelykúpok,és egy 4tabiból álló gombaölő szer!De ezt most nem váltottam,ki mert elmegyek inkább egy másik nőgyógyászhoz!21 évesen vége a szexuális életemnek teljesen!Még az a szerencse,hogy a párommal 3 éve együtt vagyunk,és kitart mellettem!De ez már nem mehet így tovább,beleőrülök!A Grapefruit cseppek is csak ideig-óráig segítettek!Most újra szenvedek!Menszi alatt duplán fáj!
2012. febr. 23. 15:46
 10/19 A kérdező kommentje:
Az az injekció egyébként mennyibe kerül? És hová adják be? Nőgyógyász adja be egyáltalán?
2012. febr. 23. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!