Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nap 100g sargadinnye,3...

Egy nap 100g sargadinnye,3 alma 1 oszibarack 100g uborka ket szem paradicsom es ket szem szolo soknak szamit ugy hogy reggel edzettem egy orat es meg most is fogok egy orat, utana pedig elmegyek futni illetve ugy hogy edzest tartottam (TRX)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem számít soknak, de nézz utána hogy szőlő + sárgadinnye nem nagyon ajánlott.
2012. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Remélem nem csak ezt etted, mert ha igen akkor az nagyon kevés.
2012. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, tyúk vagy borjú , hogy csak zöldséget meg gyümölcsöt eszel? xĐ
2012. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom mi ajanlott es mi nem. Nem ez volt a kerdes. Mellesleg en azert felek mert 169centihez meg szeretnem tartani ezt a 45kilos sulyt,igy erzem jol magam,rengeeget mozgok edzeseket tartok,futok suliba jarok,megis felek. Valahol tudom hogy nem kell...de ez van. Es nem nem megyek pszichologushoz se pszichaterhez mivel nincs szuksegem ra,nem tud semmit sem modnani. Ez sem problema,valahol pedig megis tartok atool hogy akar egy kilot hizok...
2012. szept. 9. 17:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez esik jol. Es ezt az ikszdes valaszreakciot vartam volna legkevesbe egy ilyen kerdesre. A tobbiek valaszat koszonom!
2012. szept. 9. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
169 centihez csak 45 kiló vagy? Anorexiás akarsz lenni??? Ha így folytatod nagyon könnyen az lehetsz!! Ilyen magassággal legalább 58-60 kilónak kéne lenned!!!
2012. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek, de ha nem akarsz elhízni akkor miért a "cukros" gyümölcsöket eszed? Ha táplálóbb ételeket ennél naponta 4-5-ször keveset egyáltalán nem híznál el. Első voltam.
2012. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egeszsegesen etkezzel, mivel a fenti etkezes 1 napra megfelel, nem artalmas, de mar tobb napon at az, mivel nem biztositod a szervezetednek azokat a tapertekeket, amikre szuksege van a normalis mukodeshez pl.
2012. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az "ikszdé" épp ide illett, mert elég szánalmas , az, hogy "mindenevő" ember lévén csak füveket zabálsz és semmi húst ...
2012. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!