Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zoely fogamzásgátló abbahagyása?

Zoely fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés
Mivel nem kívánt mellékhatásai voltak nálam a Zoely nevű fogamzásgátlónak, ezért elmentem az orvoshoz hogy kérjek másik tablettát. Éppen az aktuális doboz utolsó levelének a végén jártam. Egész pontosan az utolsó fehér tablettát kellett aznap bevennem. Az orvos azt mondta hogy mielőtt elkezdem az új tablettát tartsak egy hónap szünetet, várjam meg az első természeteset menzeszem. Ezért bevettem az utolsó fehér tabit, de a placebókat már nem. A kérdésem csak annyi hogy a placebok kihagyása befolyásolhatja az aktuális menzeszem? Eddig mindig a második placebonál megjött, de most vagyok a harmadik tabi mentes nap végén és még mindig semmi... még csak barnázás sem! (amúgy nem hagytam ki egy szemet sem és rendesen időben vettem be mindig)

2012. szept. 16. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A placebók nem befolyásolják a vérzést.
2012. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. szept. 17. 21:46
 4/4 anonim válasza:
Nekem az egy hónapos szünet utáni nem akar... szintén zoely abbahagyása után.
2012. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!