Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rendszertelen még...

Miért rendszertelen még mindig a menzeszem?

Figyelt kérdés

2005 óta menstruálok. Azóta 2-3 hónapig is kimarad akár, és akkor jön meg, amikor 'kedve tartja'. Nem tudom előre kiszámolni, mikor jön meg. Voltam nőgyógyásznál májusban, vért is vett, nem mondott semmi érdekeset, felírta a fogamzásgátlót. Szépen beszedtem a 3 havi adagot, rendje módja szerint. 7. hónapban fejeztem be, és augusztus óta nem jött meg.


Ha egy mód van rá, nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert a 3 hónap alatt 10 kg-ot híztam, és az égnek sem akar lemenni.


u.i.: 1000%, hogy nem vagyok terhes!

18l



2012. szept. 15. 18:44
 1/6 anonim válasza:
Nekem is így van vele az egyik ismerősöm. Nála kiderült, hogy cisztái vannak és ez okozza. Érdemes lenne elmenni egy ultrahangra.
2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon is voltam, ott azt mondta a nő, hogy nekem is pici cisztáim vannak.
2012. szept. 15. 18:48
 3/6 anonim válasza:
Ismerősöm az után, hogy ez kiderült a házi orvosához ment, de lehet, hogy érdemes lenne felkeresned egy másik nőgyógyászt is, mert abból amit leírtál nem tűnik valami jó szakembernek.
2012. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A háziorvosom sem jobb. Pár hónapja kiderült, hogy pánikbeteg vagyok, elmentem a dokimhoz, hogy ezzel mit kezdjek, stb, és csak annyit mondott, hogy ha jön a rosszullét, ne foglalkozzak vele. Nekem kellett mondanom, hogy keressen nekem egy pszichológust vagy pszichiátert...
2012. szept. 15. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj másik nőgyógyászhoz!
2012. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Endokrinológián voltál már? Lehet, hogy valami hormonproblémád van.
2012. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!