Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamehetek sztk-s rendelése...

Visszamehetek sztk-s rendelésen az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Elmentem sztk-s rendelésre nőgyógyászhoz. Méhszájsebet állapított meg, és lézeres kezelést javasolt, de azt a tb nem támogatja, így mondta, hogy munkaidőn túl, de a rendelőintézetben megcsinálja. Neki így van magánrendelése. Én mivel nem tudtam, hogy mit tegyek belementem. Műtét után egy héttel vissza kellett mennem kontrollra, szintén így "magánrendelésen" voltam. Mindkétszer szép összeget elkért az orvos. De mindig nagyon rendes volt velem, korábban is jártam már nála sztk-s rendelésen. Most megint vissza kell mennem, mert azt mondta, hogy 5 hét múlva még egy kontroll lesz. Viszont a szüleim szeretnék, ha sztk-s rendelésen keresném fel, mert nem éppen van pénzünk, és úgy gondolják, hogy ott is ugyanolyan ellátást kapok. Viszont ugye ott nem lesz a kartonomon rajta ez a műtét, így nem lesz milyen kontroll vizsgálatot beírnia. Megtehetem, hogy nem a magánrendelésén keresem fel, hanem rendes rendelési időben?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 31. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima kontrollra igenis visszamehetsz hozzá. nem csak lézeres kezelés van méhszáj sebre. Mindezt azért tette,mert a magánredelésén jól lehúzhat. egészen nyugodtan olvass csak utána. Persze hogy rendes azokkal akik perkálnak, de milyen cuki. Egészségügyben dolgozom évek óta, látom az átveréseket....
2009. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ott végezte a kezelést, akkor rajta lesz a kartonodon, így akár még másik orvoshoz is visszamehetsz kontrollra.

Valami jó indokot kitalálsz, hogy csak most jó neked és akkor nem fogod kellemetlen helyzetben érezni magad azért amiért amúgy sem kéne.

Sok a pénzéhes doki sajnos.

A kontrollt más doki is el tudja végezni.

2009. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Méhszájseb-műtétet TB által támogatva is megcsinálják, a dokid nem volt korrekt.
2009. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!