Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van 3napja hányingerem?...

Mitől van 3napja hányingerem? Fontos!

Figyelt kérdés
pénteken bulivolt és kicsit berúgtam..másnap szombaton ugy éreztem h fáj a hasam, és hányingerem van.. gondoltam csak a másnaposság..aztán még mindig hányingert érzek..mitől lehet?? alkoholtól?? van valami tippetek? nem hánytam!!

2012. szept. 25. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és lányvagyok!!
2012. szept. 25. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy buli volt? Terhes vagy.
2012. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elég nagy buli volt. de nem feküdtem le senkivel..arra emlékeznék:) és mások is mondták hogy nemvoltam senkivel úgy.de nagyon félek mi bajom lehet :((((
2012. szept. 25. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:

MÁSOK is mondták hogy nem voltál senkivel ÚGY? Honnan tudják abban a nagy keveredésben hogy melyik végtag kié? Lehet csak benézték, ők is be voltak rúgva.

Szerintem terhes vagy.


[link]

2012. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de még szűzvagyok!!
2012. szept. 25. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mások is azt mondják szűz vagy még?
2012. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy barátom volt eddig és vele sem feküdtem le.ismerem magam hogy akármilyen ittas állapotban vagyok, nem feküdnék le senkvel, főleg hogy szerelmes sem vagyok!! nemtudnám megnézni vagy rájönni arra, hogy szűz vagyok e még?? a teszten kivül?? köszi a eddigi válaszaidat is!!
2012. szept. 25. 19:18
 8/9 A kérdező kommentje:
ha nemtudsz értelmes felnőtt választ adni, akkor ne is irj:)
2012. szept. 25. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre valók a mások. A mások meg tudják mondani teljes bizonyosággal szűz vagy e még. Lehet te azt hiszed az vagy, miközben a mások már rég tudják hogy nem.
2012. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!