Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati problémával...

Nőgyógyászati problémával fordulnék orvoshoz. Kit ajánlanátok Miskolcon?

Figyelt kérdés

Elegem van az sztk-ba járásból, mert nem jutok egyről a kettőre. Ezért döntöttem úgy, hogy felkeresnék egy magánorvost, aki tényleg kivizsgál és kezel.

18/L



2012. okt. 3. 16:21
 1/5 anonim válasza:
100%
Fenesi István!Csak ajánlani tudom,2éve nála szültem a fiamat,előtte is hozzá jártam,és mai napig is hozzá járok.
2012. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon jókat hallottam Fenesi doktor úrról, bár személy szerint sosem voltam nála, de ha inkább női orvost szeretnél, akkor Sólyomvári Máriát ajánlom. Kossuth utcán rendel.
2012. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
első vagyok,én Sólyomvárinál születtem 26 éve :) Ő is nagyon jó,de ő már nem szüleszt,(de téged ez nem érint most gondolom)igy én olyat választottam akinél szülni is tudok.
2012. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt tudom, hogy nem szüleszt, de a kérdező azt írta, problémája van, gondolom, ha babát várna, akkor nem így fogalmazna :) én Sándor Csabánál születtem, azt hiszem, ő szülést is vállal a mai napig :)
2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem régen egyik barátnőm felkeresett egy orvost. Jókat mondott róla, valószínű hozzá megyek én is:)
2012. okt. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!