Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-ra utalhat a magas koleszt...

PCO-ra utalhat a magas koleszterinszint? Nem eszem zsirosat, egészségesen táplákozom. Magasságom 172kg és 60 kg.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Az emberek nagy többségének magas a koleszterin szintje, étkezhet bármilyen egészségesen.

Ha PCO-ra gyanakszol, inkább nézesd meg magad nőgyógyásszal, egy hüvelyi ultrahanggal rögtön kiderül.

2009. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod a PCO-t? Miből?

Endokrinológus, nőgyógyász, profi ultrahang.

Sajnos nekem nem látták sima ultrahangon. Magán 4D-s nőgyógyászati uh-n derült ki.

2009. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akarom gondolni csak babát szeretnénk . Rendszertelen a menszim volt sok ciszta a petefészkembe és a doki egy gyógyszert irt de attól nagyon rosszul voltam, így nem tudtam szedni. Kb 3 hete voltam nődokinál akkor nem mondta hogy az lennék csak kiváncsi voltam. Volt 1 pár tünetem a PCO-ra de ezek szerint alaptalan az idegeskedés. Köszönöm a válaszokat
2009. aug. 5. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj és a magasságom cm -ben értetendő nem kg-ban.
2009. aug. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!