Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire magas a 5,9-es...

Mennyire magas a 5,9-es koleszterinszint?

Figyelt kérdés
Ha hosszú ideig ilyen marad akkor már ez is károsodást okozhat? Táplálkozással van le lehet vinni a normális szintre?
2010. nov. 1. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen még javíthatsz diétával. Nekem 11-es a koleszterinem (annak ellenére, hogy egészségesen táplálkozok, mozgok eleget, nincs rajtam 1 felesleges kiló sem), úgyhogy életem végéig gyógyszert kell szednem rá. Véletlenül derült ki 1 vérvételen. A dokim szerint ami lebontóenzim hiányzik...úgyhogy valszeg mindig is magas volt. Elég elkeserítő, ha azt nézzük, hogy még csak 25 vagyok :(
2010. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia teljesen ugyanabban a cipőben járok mint te. Nekem is vérvételen derült ki a dolog, pedig teljesen más miatt vizsgáltattam ki magam. Engem az vigasztal, hogy ha nem egészségesen élnék akkor valószínűleg még magasabb lenne mint most, de ezentúl még jobban odafigyelek a táplálkozásra mint eddig.
2010. nov. 1. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A fokhagyma kapszula és a halolaj kapszula is segíthet. Nekem 11-ről levitte 8ra a nyáron (de sajnos ez is nagyon sok).
2010. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!