Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás hüvelyi folyás menses...

Barnás hüvelyi folyás menses után - mit tehetek?

Figyelt kérdés
A legutóbbi mensesem furán hosszabb volt, csütörtökön fejeződött be, 8 nap után. (Amúgy 6 szokott lenni). Utána viszont még mindig láttam valamiféle barnás elszíneződést. Ma, szombaton reggelre viszont kicsit több is volt, mint tegnap. A hasam nagyobb és keményebb, kicsit kellemetlen érzetem van - hasonlít a menses előtti duzzadásra, kellemetlenségre. Nem hiszem, hogy a nálam levő Canesten-t kéne most használnom, de azért aggódom. Nem eszem többet, viszont a hasam nagyobb mint előtte, de ez már majd egy hónapja így van, azóta 2x is volt mensesem. Külföldön vagyok, úgyhogy mielőtt az itteni (nem jó hírű) orvosokhoz fordulnék, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2012. okt. 6. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!