Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészen a fenekem "lyukánál"va...

Egészen a fenekem "lyukánál"van egy kicsi dudor és egy nagyonkicsit fáj mitől lehet ez? Az aranyér az mitől lesz és mik a tünetek? 13 évesen lehet nekem olyanom?

Figyelt kérdés
kétségbe esett lány
2009. aug. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szorulásod van, szóval fáj a "nagydolog", akor attól lehetne aranyered. Vagy ha nagy súlyt emelsz akkor is kibújhat, de gondolom nem ez történt. az aranyérnek az a tünete hogy fáj ha ráülsz, de 13 évesen még nem hallottam olyant akinek lenne (persze ez utóbbi ne kizáró ok h én mit hallok)
2009. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor megnyomod a dudort,nem olyan mintha belülről szurkálnák egy tövissel?

Nekem a végbelembél volt tályogom,ugyanolyan dudor mint neked és ha megnyomtam szúrt.Kiderült tályog és a tangától jött ki.Aztán a doki rosszul kezelte és sipoly lett belőle de ez már más...

Amúgy sipoly és tályog a végbélnél gyakran alakulnak ki...

2009. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem szúr inkább csak olyan kidörzsöltség érzés.De ha kitörzsölődött volna akkor miért egy pukli lett?
2009. aug. 5. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyér! Sajnos ilyen fiatalon is lehet! Ne ülj, hideg felületre, és ha keményet kakilsz, próbálj enni olyan ételeket, amik lazítják! A popsid törlésére, használj, puha wc papírt!
2009. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!