Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adnátok nekem jó tanácsokat...

Adnátok nekem jó tanácsokat húgyúti fertőzés ("felfázás") ügyben? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Totál el vagyok keseredve 2 hónapja jött ki utoljára és most megint itt van. Már nem tudom mit csináljak magammal, hogy ne jöjjön ki ilyen sűrűn. Ma reggel is pisi, aztán érzem hogy még mindig, aztán 5 perc múlva megint. Rengeteg vizet iszok, emellé medveszőlő teát, bevettem 2 Rowatinexet és megittam egy tasak Monuralt (antibiotikumot) is, amit az orvosom adott ilyen esetekre, de nem akar múlni....

Esetleg még ötletek? Orvoshoz menni ma már nem nagyon tudok :/

Van tippetek mitől jöhet ki állandóan? Nem ülök le nyilvános wc-ben, vesémet védem, mindig jó irányba törlök, szex után is mindig megyek pisilni, sőt már gumiban csináljuk a bogyó mellett, mert lehet ez az oka, de hát gumi mellett is sikerült összeszedni.

Tudom urológushoz kéne mennem, de még sose jártam nála. Ő hogy vizsgál?

Bocsi, hogy hosszú lett, de tényleg nagyon utálom már ezt a helyzetet.



2012. okt. 8. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, urológushoz kell menned. Megnézi a vizeleted, csinálhat veseultrahangot, és ha nagyon muszáj, hólyagtükrözést, de ezt majd ő eldönti.
2012. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, urológushoz kell menni.

Megvizsgálják a vizeletet, elküldik tenyésztésre, amikor ennek megvan az eredménye, akkor megnézik, hogy milyen kórokozó található a vizeletedben és célzottan fogsz gyógyszert kapni.

Valószínűleg azért jön vissza folyton, mert nem voltál sosem rendesen kikezelve belőle.

2012. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Betadinos ülőfürdő harminc csepp. ORVOS - Nitrofurantoin- vénnyel igényelhető. Vagy uro-vaxom :) Cickafakt tea és kamilla.. tudom milyen :) Ne aggódj

SOK SOK VÍZ

2012. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gumira is lehetsz allergiás
2012. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mubby23 válasza:
én két monuralt ittam meg és csak enyhült, holnap megyek urológushoz a veseultrahangon már túl vagyok. menj el urológushoz.
2012. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!