Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti voltatok már ilyen...

Csajok! Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ilyenkor mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egész évben (idén jött ki) küzdök fertőzésekkel és hüvelygyulladással. Figyelek a személyes higéniára és a párom is. Több orvosnál is jártam már, a végén már kenetet se nagyon vettek, mert mindig csak viszkettem és csak a hüvely bemenetem egy pontján. Párommal már kivizsgálattuk magunkat és akkor nem találtak semmit egyikünknél se! A viszketés általában menzesz előtt jelentkezik egy héttel, de volt már olyan is hogy egész menzesz alatt viszkettem, kivéve ha tampont használtam. Erre egyből ugrott az egyik doki, hogy akkor tuti a betétre vagyok allergiás. De akkor miért viszketek egy héttel menzesz előtt? Ha nem jön meg akkor tisztaságit használok egész hónapban. Szexnél is fáj a behatolás, főleg ott ahol viszketni szoktam.

Már nem tudom mit tegyek...a fogamzásgátlót is abbahagytam már. Akinek volt ilyen, annak mi vált be?


2012. okt. 10. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tisztasági betétre allergia?
2012. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam, de ha arra vagyok allergiás akkor jellemzően miért csak menzeszt megelőzően viszketek? Amúgy minden rendben van a folyásommal, se a színe, se az állaga, se a szaga nem kóros. Csak ez a viszketés, meg a hüvelygyulladás, amit sokszor megállapítanak..
2012. okt. 10. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Kenettenyésztés is történt?! Egyébként nekem a laktofeel hüvelygél segített. Menzesz előtt szoktam használni éjjelre. Esetleg gynofloor-t is meg lehet próbálni. Menzesz előtt érzékenyebb a nyálkahártya. Mosakodni csak babaszappannal mosakodj, öblítőt ne használj a bugyikhoz, tisztaságit felejtsd el. Cukrod rendben?
2012. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen és arra jöttem rá,hogy menszesz előtt kicsit savasabb a vizeletem és ahogy WC papírral kitörölöm így a vaginába bekerülő vizelet kimarja és utána már kész is a hüvely viszketés.

Én ezt a problémát úgy oldottam meg,hogy vettem baba popsi törlő kendőt ami át van itatva olyan folyadékkal ami nem irritálja a vaginát,sőt letisztítja és nem kerül be a vizelettel semmi baci ami viszketést okoz.

Nem kerül sokba kipróbálni érdemes.Ha használ írj privit.

2012. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vettek kenetet tőlem még a legelején, amikor kijött akkor meg is állapították, hogy fertőzésem van, de aztán minden hónapban mentem vissza a viszketéssel és akkor adták rá ezeket: lactofeel, klion-d 100, betadine hüvelykúp, vitagyn c. De miután ezek használata után se múlt el. Utána elmentünk a párommal kenetvételre, ahol 3-4 gyakori betegséget is kerestek, de semmi :(

Hát nem hinném, hogy a vizeletem menne oda, mert én mindig a hüvely felől törlöm meg magam. De azért köszönöm :)

2012. okt. 10. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
És milyen intim lemosót használsz?
2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Évekig Lactacyd feminát, most niveát, de át akarok térni a frezyderm ph4-re, mert azt hallottam, hogy az ér igazán valamit.
2012. okt. 10. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint a fertőzést nem sikerült kikezelni... a betadine nagy hiba volt, mert kiirtotta a hüvelyflórát. Nem írtad, hogy milyen fertőzésed van, a tünetek alapján gomba, amire szájon át szedhető gyógyszert is kellett volna szedni mind a kettőtöknek.

Javaslom, hogy keress fel egy másik orvost. Én dr Kiss Attilát javaslom a Máv kórházból. (magánban hamarabb bejutsz hozzá, mert sokan szeretik)

Intim lemosót el kell felejteni, hiába ígér fűt fát. A párodnak is ír majd gyógyszert. Ne nyugodj ebbe bele.

2012. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálam is a babapopsi kendő vált be, próbáld ki, ennyit megér szerintem.
2012. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak a bakteriális fertőzés van írva a papírjaimra, sajnos nem tudok felmenni Budapestre. A gombára én is gondoltam már, de mindig azzal jönnek,hogy ez csak egy sima fertőzés ami miatt még a páromat se kell kezelni.

Nem tudtok ajánli valami természetes alapú gyógymódot?

2012. okt. 10. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!