Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok válaszait várom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fikasszó kérdése:

Lányok válaszait várom! Tetszik az nektek, ha titokban kilesnek mikor öltöztök, vagy egyéb hasonló helyzetben, és ti észreveszitek? Mit lépnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha észrevesszük, akkor már nem is titok. :D És a válaszom nem. Jöjjön át, ha azt akarja vetkőzzek neki.
2011. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
nekem tetszene :)
2011. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
18/F
2011. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hol lesnének meg?

Nem tetszene egyáltalán. Jó nagyot odavágnák neki. Utánam csak ne leskelődjön senki.

2011. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

hangulatomtól függ. Meg persze attól, hogy csini pasi a leselkedő, vagy nem :). HA egy kisfiúról (16 évig) van szó, na akkor lekiabálnám, elkeríteném.

Lehet, h durva, de nem feltétlen hajtanám el :) Nincs miért szégyenlősnek lennem :D

2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van esetleg ilyen sztoritok,hogy kilestek bennetek??Mert ilyen bárkivel megeshet.
2011. aug. 28. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
mikor vizsgálaton voltam (vesefestés), le kellett vetkőznöm felülről, a melltartót is, aztán mikor öltöztem fel, észre vettem ,hogy egy kövér dolgozó néz. :( De aztán tovább ment a dolgára mikor észre vettem őt, de akkorra már gyorsan fel is öltöztem. Ezt kihagytam volna, csúnya, idősebb ,kövér pacák...
2011. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak sajnálni tudnám :DDDD mellékelnék a habtestem látványa mellé egy vödröt is :DDD
2011. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előfordult már, h egy srác azzal idegesített, hogy mikor öltöztem, látta a melleimet a kulcslyukon keresztül. jól odasóztam neki a táskámmal (8 éve teniszezek) utána csöndbe maradt
2014. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A én storym az , hogy még régen iskolában kötelező volt az úszás. Én bementem az öltözőbe és volt ott pár lyuk kifúrva. Én meg átnéztem rajta , de egy 80 éves nagymama kukucskált vissza. Nagyon "kellemes" érzés volt mondhatom.
2014. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!