Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 4 éve ismertem meg egy közösségi oldalon. Eleinte sokat beszéltünk, mostanában már egyre kevesebbet, mert egyikünknek sem engedi az ideje. Telefonon is órákat beszéltünk. A helyzet az, hogy a 4 év alatt 1* sem bírtam rávenni, hogy találkozzunk, én pedig annyira megkedveltem, hogy másra még csak rá sem tudok nézni. Ha lehetne is valami a dologból, nem tudom, hogy működne-e, mert 280 km. van köztünk. Úgy érzem, ő egy olyan valaki, akivel képes lennék leélni az életemet. Mindig csak az jár a fejemben, hogy milyen jó lenne együtt lenni vele...


19L és 21/F


2012. júl. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem csak azt hiszed h ilyen meg olyan szerelmes vagy, mert közelebbi ismerösi körbe nincs tul sok sikered, de ha ez a gondod miért nem beszélsz vele megint? nem vesztenél semmit..
2012. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 év??? noooooormális?


Ezeket az online szerelmeket jó lenne hanyagolni, mert nem lesz belőlük semmi és totál más az ember élőben. Ha 2-3 levél után nem találkoztok szerintem felejtős. 4 évet meg egyszerűen fel se fogom.

2012. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 okoska31 ***** válasza:

4 év alatt nem tudtad rávenni a találkozásra.

Szerinted mennyi esélyed van?

Most komolyan.

Pláne, hogy beszéltek is.


Neki kellett valaki aki messziről dicséri, meg rajong érte, egyébként meg otthon ott a pasija.


Gondolom Te hívod mindig, nem ő téged.

Nem kaptál még extra nagy számlát?:)

2012. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet tenni?

Semmit. Vagy elfogadod ezt az állapotot "plátói szerelemnek", és ennyi, vagy pedig - amenniyben más típusú kapcsolatra is vágysz - továbblépsz.

Az az általános tapasztalat, hogyha valaki ennyire nem akar talákozni a neten megismert "párjával", annak megvan az oka...

2012. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, megvan az oka, mint minden másnak, de mi lehet az? Amikor rákérdeztem, hogy miért nem akar velem találkozni, akkor ezt felelte: "Akarok, csak még nem jött el az ideje és nem is érek rá mostanában". Nem voltam bunkó vele, sőt, nagyon is kedves voltam és megértő, mindig jókat beszélgettünk, tehát nem értem mi lehet a baj. Azóta, amióta rá várok, már lehetett volna akár 5-6 kapcsolatom is, de miatta lemondtam róla, mert senkiben nem találom azt, amit benne. Tudom, hogy elkéne felejtenem, de ez nem olyan egyszerű.
2012. júl. 4. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném, hogy nem szoktam neten társat keresni, és nem is annak indult, de valahogy mégis megszerettem.
2012. júl. 4. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:

"Akarok, csak még nem jött el az ideje és nem is érek rá mostanában"


Ez virág nyelven pont azt jelenti, hogy tetszel, de még van fickóm és várjál csak rám jó lesz biztosítéknak. Mi férfiak meg ekkora hülyék vagyunk, hogy várunk. Ne várj. Keress egy másik lányt és többé ne várj főleg ne 4 évet te jó isten.

2012. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fölösleges, ha elsőre nem tudtad rávenni, akkor csak unaloműzésből beszél veled...

Én 2éve találkoztam egy 4éves beszélgetés után kb 100km-re lakó lánnyal, nagy csalódás volt, mert élőben elutasító volt stbstb. pedig én tényleg tökéletes vagyok:)

Azóta ha nem engedi az időm nem keresek olyat, amiből nincs hasznom.


18f

2012. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!