Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az árthat ha sokáig (kb fél...

Sdan kérdése:

Az árthat ha sokáig (kb fél napig) visszatartjuk a pisilést?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nincs erõs ingered,ha ennyi ideig visszatudod tartani.
2012. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán nem, de ha nagyon sokáig tartogatod, úgy hogy kéne, előfordulhat húgykő is.
2012. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen csinálod akkor a következő problémákkal nézhetsz szembe:


- Kitágul a húgyhólyagod, elveszíti a fala a megfelelő rugalmasságát.

- Mivel sokáig időzik a vizelet a hólyagban, elkezdenek szaporodni benne a baktériumok.

2012. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pisilni kell akkor menj el, ne tartogasd.
2012. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, mint te, mert nem szeretek idegen helyen pisilni, csak otthon, ezért reggel 6-tól néha este 8-ig nem megyek pisilni, pedig kb du 2 körül már kellene. Valószínűleg ez nem egészséges, de nekem eddig semmi bajom nem lett tőle, pedig mindig ilyen tartogatós voltam, csak annyit figyeltem meg, hogy egyre könnyebben és egyre tovább tudom visszatartani talán azért, mert a hólyagom tágulékonyabb lett ezáltal.

Egyébként te is azért tartod vissza,mert utálsz idegen helyen elmenni? És a fél nap az 12 órát jelent, vagy 6-ot?

2012. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát úgy van, hogy reggel fél 8-tól délután 2-3-ig (suli miatt). és én sem szeretek más helyen vécézni. mindenhol jó, de legjobb otthon :)
2012. okt. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!