Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek 16 évesen a visszér...

Mit tegyek 16 évesen a visszér ellen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok! Az egyik combom fele tele van megpattant hajszálerekkel,kékes lilás színűek,sajnos egyre több helyen jön ki (vádlim stb..) Fehér bőrű vagyok és nagyon látszanak.Mit tehetek ellene? krém? műtét?

mert hát fáj is elég rendesen főleg a combomon,szúr és lüktet,most nyári munkán vagyok napi 8 órában a lábam retenetesen fáj már 2-3 óra eltelte után :( és most sokkal jobban is látszik,olyan undorító így hogy menyek strandra vagy hogy legyek szoknyába :( és még 16 éves lányt nem láttam visszeres lábbal :( Úgy hallottam hogy a fokhagyma jó az erekre...tisztítja...Egyek azt? vagy mit tegyek...mert annyira el tudd ez a dolog keseríteni :( Körzeti orvosomnál voltam azt mondta örökség nem lehet mit tenni ellene...de hát olyan nincs...mindenre van megoldás! vagy nem ?:( Valaki segitsennn!!!!!!!!!!


2009. aug. 6. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem korfüggő. Kend liotonnal, vagy borogatással. az csökkenti a fájdalmat és tornáztasd a lábaidat ha van időd meló közben és otthon is. A lioton a gyulladást csökkenti kevésbé lesz látható, de ezek szerint te is hajlamos vagy rá, úgyhogy elő fog jönni, de csökkentheted a tüneteket.
2009. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de el tűnni nem fog? Injekciózással vagy ilyesmi?mert hallottam már erről, de mennyibe kerül egy ilyen?
2009. aug. 6. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

ha megteszel érte mindent, akkor el fognak tünni, hidd el, az orvosod hülye. erekre szedj bioflavonoid+C vitamin kapszulát, vadgesztenye, varázsmogyoró kapszulákat, K vitamint. ezek mind nagyon jó érerősítők. de ezeket ne szedd egyszerre, véralvadás serkentő a legtöbb, a sok tablettától BAJOD LEHET! tehát valamelyiket válaszd ki(én a bioflavonoid+C vitamint ajánlom) és azt szedd kb két hónapig kúraszerűen.

kenegetésre több krém is van, ami használhat: Medik8 Red Alert 8%-os K vitamin tartalmú, Auriderm XO 2%os K vitamin tartalmú(ezek a legjobbak elvileg) Ruscoven(tabletta és gél) és még a neten találsz sok kifejezetten érproblémákra készült krémeket, olyanokat keress, amikben van varázsmogyoró, vadgesztenye, szőlőlevél, K-vitamin, C-vitamin, szúrós csodabogyó, bioflavonoidok(pl. rutin) ilyesmik!

a hagyma pedig valóban nagyon jó az erekre, de nem olyan szempontból, ami neked kell. neked az érfalakat kell erősíteni, hogy rugalmasabb legyen, a hagyma pedig kiváló vértisztító. de attól még persze ehetsz hagymát, mert egészséges és finom;)

2009. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elfelejtettem mondani, hogy valszeg csak 1-2 hónap után lesz látható eredmény, szóval legyél türelmes.

ja és nagyon fontos, hogy mivel úgy néz ki hajlamod van rá, ezért évente/félévente nem árt megismételni a kúrát.

előző válaszoló voltam, remélem tudtam segíteni és igazad van, ne add fel, mindenre van megoldás;)

2009. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséged megfogom próbálni amit mondtál!!! :)
2009. aug. 8. 22:58
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nekem is van viszer szerüségem de ahogy irtad nekem nem olyan sulyos mint neked de én szoktam olyanokat csinálni h uszni, biciklizni, este hideg vizzel majd meleggel lemosni és néha fel rakni mikor fekszem székre polcra valahova ami magasabb mint a föld. Remélem tudtam segiteni.
2010. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello!


Itt vagy még 12 év után? :D

Megkérdezhetem higy azóta mi vele a helyzet?

2021. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!