Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is okozott magának kisebb...

Más is okozott magának kisebb sérülést? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem magam dörzsölni ott lent, masztizás céljából. És picit túl erősen dörzsöltem, a húgycsövem környékén vérzett is... Ma reggel pedig nagyon csípett mikor pisiltem, azóta törlőkendővel mindig kitörlöm,ha pisilek és utána nem csíp, más tünetem nincs. Csak első pisilés után marta ott, de törlés után rendben volt. Más járt már így? Mennyi idő alatt múlt el? Nem szeretnék ezzel orvoshoz menni. Valami krémet ajánlanátok rá esetleg?

2012. okt. 13. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem lány vagyok, csak annyit szeretnék mondani, hogy ha más tüneted nincs, akkor nem kell orvoshoz menned.
2012. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit túl erősen? Hát! Épp csak simogatni kellene, és körkörösen masszírozni!
2012. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem sikerült átszakítani a szűzhártyámat...
2013. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!