Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kisebb húsbolt nyitása kb...

Kisebb húsbolt nyitása kb mennyi befektetéssel jár? Szerintetek megérné? (részletek lent)

Figyelt kérdés

4000 lélekszámú település, húsbolt nincs. Hetente egyszer jár mozgó húsbolt, akik meglehetősen magas árréssel dolgoznak, tehát olcsóbb lennék náluk.

Viszont mivel nem nagy falu, nem tudom, hogy ez elég bevételt hozna-e a rendes megélhetéshez.

Egy kis üzletről lenne szó.

A vételárán felül kb mennyi költséggel kell számolnom? (üzlethelyiség megfelelő átalakítása, berendezések, engedélyek)


2011. ápr. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
hentes vagy? ha nem akkor felejtsd el, mert nem kapsz engedélyt se
2011. ápr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos, hogy nem kap engedélyt. Ez már nem feltétel a mai világban. Már telepengedély sem szükséges. Nekem is visszavonták, amikor módosítás miatt bevittem. Egyszerűen nem kell. Milyen világ van?
2011. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe fogsz, pénz kell hozzá. Főleg az induláshoz. De utána a vállalkozás fenntartása is igen költséges. Összeget nem lehet itt írni. Vagy mersz bátornak lenni, és belebukhatsz, vagy meg sem próbálod. Mégis sokan csak irigylik a vállalkozókat.
2011. ápr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hentes, de ez nem feltétel. Elég, ha az alkalmazottam az. Természetesen nem én lennék a boltban, hanem ő. Tehát az engedéllyel (ebből a szempontból) nincs gond.

Vállalkozó vagyok, csak más területen, szóval tudom, hogy sok állandó költség merül fel.

Konkrétan a húsboltra vonatkozóan érdekelnének.

Köszi az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat!

2011. ápr. 5. 22:38
 5/7 anonim válasza:
100%

Az összeget nem tudom,hogy mennyi pénzből lehetne elindítani,de az tuti hogy megérné egy 4000 fős településen.

Ahol én lakom itt is kb.ennyien lakunk és kettő hentesüzlet van,plusz egy bolt ahol szintén mérnek ki húst.Hidd el mindegyik megél.

2011. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csodálkozom, hogy eddig senkinek sem jutott itt eszébe. Szívesen belevágnék, de kb 3M-t tudnék rááldozni, félek, hogy nem jönne ki ennyiből...
2011. ápr. 7. 12:04
 7/7 Bartos András válasza:
100%
Szia!Én hentes vagyok Ausztriába dolgozom jelenleg szerintem nagyon jó ötlet és ez mindig az is lesz!De ha nem magad csinálod akkor nem vagyok benne biztos,jó az ötlet!Attól függ,hogy mennyire okos és ügyes a te hentesed mert ebben a szakmában nagyon könnyű másokat megtéveszteni,hogy neki mindig maradjon a zsebében magyarul folyamatosan megkarcsúsít a lóvéval!DE a kérdésedre a válaszom Kb ha mindent használtan megtudsz kapni akkor szerintem 1 millió biztosan elég a berendezésekre plusz a helység higéniai kialakitása és a hűtők még 1 millió továbbá a készlet amivel elindulsz természetes annak már adott az ára de szerintem oda is elég 1 millió ezen felül a papírok és engedélyek az 3-4 ezer lehet!Ha van további kérdésed szívesen válaszolok vannak új szerszámjaim bolti ár töredékéért ha érdekel!Kések,lánckesztyű,láncing,stb..!
2011. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!