Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves nőtársaim, mi lehet...

Kedves nőtársaim, mi lehet ez, menten frászt kapok!?

Figyelt kérdés

Szuper gáz a téma, még így pötyögve is belepirulok. Szóval az van, hogy ma reggel kimondottan kellemetlen szagú átlátszósfehéres vizes állagú valami távozott belőlem. Jobban mondva távozik folyamatosan. Csütörtökön rendel a nőgyógyászom, biztosan elmegyek, már intéztem szabadságot is, de addig is tudnátok némi információval szolgálni, hogy mégis mi a fene lehet ez? Kis égő, csípő érzés is társul a bajom mellé, de nemtudom, hogy ez valós-e, vagy már csak beképzelem.

Soha nem volt semmi ilyen jellegű panaszom, kétségbe vagyok esve.

Párommal beszéltem, ő teljesen tünetmentes.


Előre is köszönöm szépen a segítséget.


2012. okt. 16. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami fertözes is lehet,pl. gomba,bar a gombanal elegge egetö erzes is van,nem tudsz hamarabb orvoshoz jutni?Vagy nem veletlen a ciklus közepen vagy?Akkor is lehet ilyen allagu folyas.
2012. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés gombás vagy bakteriális ( ha csak pé miatt lenne, akkor nem szerintem nem lehetne kellemetlen a szaga). Ne legyél kétségbe esve az orvos majd ír gyógyszert/kúpot/krémet. Ha kell, akkor majd a párodnak is ír.
2012. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy a párod tünetmentes, de attól még hordozhatja magában ezt a vírust/gombát/fertőzést.

Úgyhogy mindkettőtöknek javasolt lenne a vizsgálat. Mielőtt még téged kikezelnének, és utána szépen jönne a ping-pong effektus, és oda-vissza adogatnátok egymásnak a pároddal.

2012. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem, nem vagyok ciklus közepén, biztos vagyok benne, hogy valami baj van, a kellemetlen szag miatt.

Csütörtökön rendel csak a doki akihez éves vizsgálatra szoktam menni, másnál még nem is voltam és nem is szeretnék menni, eléggé szégyenlős vagyok ebben. Remélem nem őrülök meg addig. :)

2012. okt. 16. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy gomba!
2012. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeritem bacterialis vaginoze Vagyis bakt huvelygyulladas nem nemi betegseg de elkaphatja a parod toled Egyszeruen felborult a huvely ph ja es a bakteriumok megtalaltak az utat. Igyal sok vizet teat es csak tiszta vizzel mosd a nemi szerved es irany a doki.
2012. okt. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat!
2012. okt. 17. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!