Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Nőtársaim. A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nőtársaim. A párom ahelyett hogy velem foglalkozna, inkább a Warcrafttal játszik. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Én mindig romantikus szeretkezős összebújós estékre vágytam/vágyok. Amikor nála alszom, ő éjfélig játszik én meg jobb esetben fekszem az ágyban és nézhetem a tv-t, de elvárná hogy mellette ülve érdeklődve nézzem ahogy játszik. Ilyenkor szörnyen elhanyagoltnak érzem magam, és úgy érzem semmi értelme ott lennem. Összebújásra persze mire abbahagyja a wowozást vagy sor kerül vagy nem.

Egyébként én is játszok vele, de nekem ez nem jelent ekkora örömöt. Gyakorlatilag csak miatta, és sokszor legszívesebben abbahagynám. Megértem, hogy ez a hobbija, a kikapcsolódás, de amikor ott vagyok vele miért nem foglalkozik inkább velem?

A warcraft vonzóbb mint én vagyok?


2011. szept. 19. 08:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű játékfüggőség. A pasik gyakran ilyenek. Nekem is a párom, ha leül játszani, alig lehet kirobbantani onnan. Én egy olyan ódszer alkalmazok, amit gyereknevelési műsorban láttam :P. Szólsz neki, hogy lassan abbahagyhatná, most már te jössz, akkor tuti mondja majd, hogy jó csak egy perc, ezt még befejezem. Vársz pár percet. Mond, hogy jó, akkor kapsz még mondjuk 10 percet, utánna kikapcsolom, letelik 5 perc, szólj,még 5 perced van. Így szoktatod a gondolathoz, hogy lassan abba kell, hogy hagyja. Amúgy, az is megoldás lehet, hogy veszel valami szexi fehérneműt, és befekszel az ágyába, jelezve, hogy csak rá vársz, ha ez se jön még be, elkezdheted simogatni magad előtte, és mondhatod, hogy jól jönne egy kis segítség :P. Az én párom ilyenkor ugrik :P Remélem segítettem :)
2011. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem még nem volt ilyen estém,de ha a párom elkezdene játszani egyszer az még elmegy.HA állandóan akkor már nem csücsülnék mellette.Ha áthív hogy együtt legyünk,akkor foglalkozzon velem,és ne a játékkal.Ha ez nem megy neki,akkor szépen hazamennék.Minek ülni ott,ha észre sem venne??

Talán neked is ezt kéne csinálni.Ha elkezd játszani,mond hogy hazamész ha nem veled foglalkozik.Ha nem érdekli mit mondasz,akkor köszönj el,és menj haza..HA szeret,akkor rögtön abbahagyja a játékot..HA tovább játszik akkor elgondolkodnék a kapcsolaton.

2011. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Elég lelombozó, hogy csak csellel lehetne elvonni a figyelmét. Megalázó. Én biztos, hogy otthagynám a fenébe a kis szgépb.zit!
2011. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%

"Én mindig romantikus szeretkezős összebújós estékre vágytam/vágyok..."


Ő meg lehet, hogy vadül üvöltő, mocskos, perverz, megalázó kefélésre, csak nem meri elmondani. Ezért inkább wow-ozik. Ráadásul ott van sikerélménye.

2011. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
én nem lennék ilyen pasival, elég primitívnek tartom az ilyeneket...nehogy már még én könyörögjek. biztos leszarnám egy ideig, aztán majd észbe kap...ha meg ezt csinálja, amikor együtt vagyunk, szemrebbenés nélkül otthagynám
2011. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
60%

hagyd a fenébe. ilyen pasim volt, ha meztelenül lefeküdtem az ágyra és azt mondtam, hogy gyere, akkor csak annyit válaszolt:miért pont most. 2 hét múlva szakítottam vele.

próbálhatod megváltoztatni, de esélytelen, ez van.

2011. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is megalázó.Nagy szerelem lehet az ilyen is a pasi részéről, ha a játékot vonzóbbnak találja mint a barátnőjét.Én biztos nem lennék egy ilyen palival...
2011. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


Igen, én már próbáltam jelezni neki, hogy nekem ez így nem jó. Ha együtt vagyunk, akkor is állandóan arról beszél, hogy mit fog majd csinálni a játékban este.


Igazából én az a fajta nő vagyok, aki szeret állandóan újítani a szex terén (fehérnemű, vetkőzés, stb.). Úgy érzem, neki nem kelti fel az érdeklődését a szexi fehérnemű, mindegy mi van rajtam, úgyis leveszi rólam. És mivel így nem neki, hanem nekem nincs sikerélményem szex terén, van hogy egy ribancnak érzem magam aki produkálja magát. Ha nincs megfelelő pozitív visszajelzés, nagyon ciki az egész.


Egyébként nem egy 2 hetes kapcsolatról van szó, az hogy ott hagyjam, nem jöhet szóba. Szeretjük egymást, ez nem kérdés, csak neki fontos a játék is.

2011. szept. 19. 09:30
 9/33 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ha nem vigyázol, úgy jársz, mint egy ismerősöm. A pasija öt év után ugyanúgy wow-ozik, közben meg odapottyant egy gyerek is. Ismim meg kivan idegileg.
2011. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Azért bánt főként ez az egész, mert ha én vele vagyok, csapot-papot abbahagyok. Sokat kellett tanulnom érettségire, de mindig úgy időzítettem, hogy amikor vele voltam csak vele foglalkoztam. Ha anyámnak vagy barátnőnek kellett valami, megmondtam, hogy most nem érek rá. Ha kezdődik egy műsor a tv-ben, de őt nem érdekelte, akkor természetesen nem néztük.


Ő meg játszik...

2011. szept. 19. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!