Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor megjött vagy valami...

Akkor megjött vagy valami betegség?

Figyelt kérdés
Még soha nem menstruáltam,de tegnap előtt ilyen közepes nagyságú barna izé volt a bugyimba,de nem sötét meg pirosas csak világosbarna.Tegnap is volt és akkor már szóltam anyának és vettünk tisztasági betétet.Ma reggel beraktam a bugyimba 4. óra után elmentem wc-re de televolt és nem akartam visszarakni a betétet de nem hoztam magammal ezért kértem az egyik osztálytársamtól de neki csak szárnyas volt és azt raktam be de abba mikor hazajöttem csak egy kis csík volt és a nap többi részén semmi nem volt.(ahogy tegnap és tegnap előtt se)Mér csak délelőtt jelentkezik? mér barna? Egyébként szőrős vagyok és a mellem is kerekedik. 13/L
2012. okt. 17. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Barna, mert ez még nem "igazi" menstruáció. Barna folyás jelentkezhet a mensi előtt, szóval hamarosan valószínűleg megjön.

Valószínűleg nem betegség, de azért figyeld, változik-e valami, és Anyukádhoz nyugodtan fordulhatsz ezekkel a dolgokkal továbbra is.

De ne aggódj, nem baj ez!

2012. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó köszönöm! :) De miért csak délelőtt?
2012. okt. 17. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem napszakfüggő, pusztán véletlen.

Az is lehet, hogy éjjel kezdődött, csak épp amíg fekszel, nem jön ki, aztán délelőtt kiürült és most nincs semmi.

(Nekem pl. menstruációm szokott éjjel látszólag szünetelni, aztán reggel felkelés után meg bőven jön.)

2012. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja akkor jó! :) Köszönöm!:)
2012. okt. 17. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2012. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elején normális, hogy még épp csak "bemutatkozik" a menstruáció, és nem tart egész nap. Sőt azon se lepődj meg, ha esetleg hónapokig semmi nem lesz, mert az is normális az elején.
2012. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ma már csak kevés volt.
2012. okt. 18. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
A 06:38-as vagyok. Most még normális, hogy alig van, vagy egyáltalán nincs semmi.
2012. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha beszéltél anyukáddal, ugyan ezeket miért nem lehetett feltenni neki? Ne itt nyafogj!
2012. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Képzeld fel tettem! De neki nem volt az első menstuációja előtt ilyen...-_-" Azt gondoltam hogy itt majd többet tudnak mondani...
2012. okt. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!