Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki elmagyarázná, hogy...

Valaki elmagyarázná, hogy miért ezeket a "gyógyszereket" írta fel az orvosom rendszertelen menstruációra?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és nagyon rendszertelenül, vagyis ritkán menstruáltam. Egy évvel ezelőtt kaptam rá fogamzásgátlót, gyönyörűen be is állt. Most is irattam volna fel, és kérdezte az orvos, hogy kell-e szednem. Én mondtam neki, hogy igazából felesleges, mert nem élek szexuális életet, szűz vagyok, és valószínű még egy darabig az is maradok sajnos. Erre ő azt mondta, hogy akkor próbáljunk ki mást. És azt tanácsolta, hogy szedjek folsavat, jódot és e-vitamint. Utána olvasgattam (betegtájékoztató, net), és sehol nem említik, hogy a menszesszel kapcsolatban lennének ezek a gyógyszerek. Inkább úgy néz ki, mintha egy terhességre akarna felkészíteni ezzel a kúrával a doki, mert akkor szokták javasolni ezeket a szereket. Félre érthetett az orvos, vagy ő tud valamit, ami senki más? Tudom, hogy tőle kellett volna kérdeznem, de eszembe sem jutott, hogy ott rákérdezzek, hiszen nem is tudtam akkor még, hogy mire valók ezek a gyógyszerek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 7. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
az orvosod nemvolt hülye, ezek mind mind befolyásolhatják a menzeszedet. ezek nem gyógyszerek, az tény, de legalább megkímél a sok gyógyszertől. sztem érdemes kipróbálnod, bajod nemlesz tőle.
2009. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!