Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 7 hónapja nem jött meg a...

Már 7 hónapja nem jött meg a menzeszem! Valami bajom van? 14L

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 éve jött meg először, és most meg már 7. hónapja nem jött meg. Csak a beállás miatt vagy valami komoly bajom van?

2012. júl. 29. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2012. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gress ***** válasza:
Terhes vagy.De volt már hogy tévedtem.
2012. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lebuktam
2012. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem élsz nemi életet nem kell még nagyon aggódni de ha még pár hónapig nem jön meg lehet le kéne látogatni egy tini nőgyógyászhoz.
2012. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha nem vársz babát, akkor a következő okok miatt késhet ennyit:

-étkezési problémák,fogyókúra

-egyes gyógyszerek,pl. antibiotikumok szedése

-fizika túlterheltség,sport

-stressz,érzelmi terheltség

- vagy pedig valamilyen egészségügyi probléma, fertőzés. Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, ha csak az utolsó lehetőség maradt. Nekem 15 éves koromban fél évig nem volt meg, amikor kollégiumba kerültem, és ez például sokaknál így volt még. De azóta minden rendben. :)

2012. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyenkor előfordul, ha még eddig csak egyszer volt meg. 1 évig még mindig semmi, akkor nőgyógyász, de hidd el, jön az, örülj amíg nem! :)
2012. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legbiztosabb ha orvoshoz mész, mert itt csak találgatni lehet, de nem érdemes!
2012. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!