Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek nem a bunkó, megcsalós, kö*ög rosszfiúk jönnek be, akik ütik-vágják őket, meg káromkodnak velük, hanem a kedves, aranyos, őszinte, megbízható srácok?

Figyelt kérdés
Ha igen, kíváncsi vagyok hogy hányan.Mert én ezt nagyon nem értem.
2010. jan. 19. 23:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
ha pénzed van akkor tökmindegy nekik hogy milyen vagy
2010. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Pl. én. Ez tudod azzal függ össze, hogy kevés az olyan ember akinek van agya... :D

18L

2010. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%
ja..tökjó szilvásat játszani
2010. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

Ez tudod relatív, mert már öt éve ismertem elég jól egy kedves, aranyos, őszinte, megbízható srácot, akivel össze is jöttem, majd évekig együtt voltam teljes boldogságban, amíg ki nem derült, hogy bunkó, megcsal a hátam mögött, és egyszer még meg is ütött.


Hogy is van ez, fiúk?

2010. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

na miaz? megint összeült az önsajnáló banda?

Akkor ezennel bejelentem, hogy itt vagyok. Egy éve van barátom, nem csaltuk meg egymást, nem ver meg és nem is gazdag.

Amúgy mit akarsz te azoktól a platinaszőke plázapicsogóktól? Tudod hány szép, okos lány ül otthon hasonló problémával, csak fordítva?

2010. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nyilván van a nőknek egy bizonyos rétege,és százaléka,akinek ez bejön.Vannak,akiknek egyáltalán nem jön be.Nekem azért nem jön be,mert régen,pár éve összejöttem sajnos olyan fiúval,aki eleinte kedves volt,rendes,aztán kimutatta a foga fehérjét.Elkezdett bunkózni,csúnyán beszélni velem,én meg ezt nem tűrtem el.Aztán már kezet is akart rám emelni.Akkor kidobtam örökre,és soha többet látni sem akarom,pedig azóta eltelt pár év.Még mindig undorodom tőle.Soha nem

tűrném meg magam mellett.

Vannak olyan nők is sokan,akik mindezt eltűrik,talán mert azt hiszik nem találnak jobbat,pedig ez nem így van.Férfiakból is van egy pár,aki előbb észreveszi a kikent pláza bitcheket,mint a szolidabb,normálisabb lányokat.Ez nem csak a nők sajátossága.

2010. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Már bocsika! De nekem igenis az ilyen pasik jönnek be! És tőlem lehet akármennyi pénze, meg akármilyen kocsija, ha egyszer egy bunkó fa.szkalap, akkor húzhat a pi.csába! És mondhatjátok most, h na peeersze, itt ezt mondom vigasztalásból, de én igenis ezt gondolom!!! Az őszinte, kedves, aranyos, rendes és megbízható pasikat szeretem!

Ritka kivétel, tudom! Mint ahogy az is ritka, ha egy pasinak nem a műfejű-műszájú-műhajú-műmellű-szétszolizott rib.ancok kellenek, hanem a rendes, hűséges lányok!

2010. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező.. talán ha nem a legnépszerűbb csajt próbálnád meghódítani, akkor te magad is rájönnél, hogy egy normális lány/nő, egy normális párt szeretne magának.

Adj a külsődre, legyen pozitív a kisugárzásod, és akkor biztos vagyok benne hogy lenne nem is 1 kedves, normális ,szép leányzó aki össze akarna veled jönni:)


ez nem vicc :) 18/L

2010. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23:16 Köszi, megfogalmaztad azt, ami még kimaradt a mondandómból :)))
2010. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én most zúgtam bele egy ilyen srácba. De nem gyengén... És bevallom meglepő, fura, hogy ilyen is van:) De annyira jóó:)
2010. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!