Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi klinikán tudnátok...

A szegedi klinikán tudnátok nekem aranyos, kedves és megbízható szülésznőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos, akinél az első gyermekemet szültem, már nincs ott. Szeretnénk, megint szülésznőt is fogadni, de nem ismerek ott senkit.
2012. febr. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt szívvel merem ajánlani Deákné Incikét. Végtelenül kedves, aranyos, emberséges, figyelmes és segítőkész középkorú nő. Hálát adok a sorsnak, hogy épp Ő volt bent amikor szültem. Nem fogadtam szülésznőt, mert azt hittem mindenkinek ez a dolga ott, de tévedtem, mert aki utána volt műszakban egy fiatal liba volt, aki tök bunkó is volt. Incike az éjszakás műszakban volt, de elmúlt dél is mire elment, és többször benézett hozzám a gyermekágyon is a következő napokban, hogy jól vagyok-e, mert sok vért vesztettem. Természetesen egy ajándékcsomaggal kedveskedtünk neki hálánk jeléül.
2012. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Makoviczka Barbaránál szültem,ő is nagyon jó!Csatlakozom az előzőhöz,nekem is volt sajnos rossz tapasztalatom amikor bekerültem egyszer a szülőszobára,akkor én is úgy döntöttem hogy kell szülésznő.Priviben tudok számot küldeni.
2012. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is tudom ajánlani Barbarát!Nagyon kedves,aranyos, segítőkész és nem pénzéhes! Ha lesz második gyerekem biztosan Őt választom! :)
2012. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 2. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Incikét javaslom:)! Nagyon kedves, aranyos de következetes nő, nem tutujgatós(vagyis velem nem volt az, lehet, hogy érezte, hogy nem szeretem a negédességet:) ), férjem mellett ő volt a támaszom, biztonségban éreztem vele magam.
2012. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!