Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyben bal oldalon dudor?

A hüvelyben bal oldalon dudor?

Figyelt kérdés
Pár hete tapasztaltam, hogy a hüvelyebe ha benyúlok bal oldalt van egy nagyobb mozgatható dudor..az alhasamban néha nagyon enyhe szúró fájdalmat is érzek de az valószínűleg felfázás lehet..van amikor teljesen érződik de valamikor abszolute nem.mi lehet ez? dokihoz még nem votl bátorságom elmenni de nagyon tervezgetem..nem fáj egyáltalán meg nem érzem h ott lenne de akkoris ottvan..:(
2012. okt. 22. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, ne viccelj! Ha valami jóindulatú dudor, akkor is idővel rosszindulatúvá válhat, ne húzd az időt egy napig se tovább!
2012. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legkésőbb szerdán menj mindenképpen nőgyógyászhoz!!! Tovább ne halogasd, mert ahogy az első válaszoló is írta, lehet később nagyobb baj is, ha most elhanyagolod!!!
2012. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 évesen??? én leginkább vmi gyulladásra tippelnék v felfázás szövődméynre..de mostmár nagyon időszerű lenne a doki..de még akkoris lehet súlyos h ha nem fáj egyáltalán és sex közben se okoz problémát?
2012. okt. 22. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

A kornak semmi köze, a dudor a hüvelyben meg nem felfázás!!!!!! Irány a nőgyógyász!!!


Majd írd meg, mi volt!

2012. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne ijedezz, nem tudom miért kell ennyire ijesztgetni...

A dokitól ne félj, keress szép nyugodtan egy női dokit elsőre, mert azért elviselhetőbb a vetkőzés, terpesztés elötte, mint egy férfi elött.

Ne izgulj, ne kapkodd el a választást.

2012. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
GPONT,AMI IZGATÁS HATÁSÁRA ÉRZÉKENY,ETTŐL LESZ ORGAZMUSOD.
2012. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy ijesztgessenek, ha valami komoly lenne, akkor annak más tünetei is jelentkeznének.

Majd a bátorságodat őssze kell szedned előbb-utóbb, mert nem lehet elkerülni a nőgyógyászt semmiképpen, gondolom szülni is szeretnél, de elsőre én is a női orvos mellett teszem le a garast, többek között azért is mert ő is nő, aki jár nőgyógyászhoz és így tökéletesen értheti azt amit érzel, beleértve a szégyenkezést is.

2012. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van sajnos!!


Légyszives jelentkezz, hogy nálad mi lett végül.

2015. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!