Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyben érezhető kb....

A hüvelyben érezhető kb. barackmag méretű dudor, lehet a leszállt méhszáj?

Figyelt kérdés
Előre bocsánat az intim leírásért, de máshogyan nem tudom elmagyarázni... Most vettem észre, hogy a hüvelyem bemenetében van egy nagy dudor (eltorlaszolja), szinte "kilóg" (tükörrel is látszik egyértelműen). Lehet ez a leszállt méhszáj? Volt más is így? Ez koraszülést jelenthet? 25 hetes terhes vagyok, 2-ik Babával. Görcseim nincsenek, nem vérzem. Kislányomat sokat emelgetem ez igaz (10 kiló). Eléggé pánikban vagyok, holnap azonnal megyek az ambulanciára. De addig is nagyon örülnék, ha írnátok tapasztalatokat, tanácsokat!
2011. máj. 28. 22:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy valamilyen sérv lehet? De nem fáj. Tanácstalan vagyok :(
2011. máj. 28. 22:42
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni sajnos. Ha valami baj lenne, azt biztos éreznéd. Fájna, feszítene, szúrna vagy ilyesmi...

Azért pihennék a helyedbe, feküdnék. Semmiképp ne emelgess.

Ha nagyon aggódsz, inkább hívd fel a nőgyógyászodat vagy a kórházat, és kérdezz meg egy nődokit. Legalább megnyugszol.

2011. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább Bartholin mirigy cisztára emlékeztet. Tényleg menj el dokihoz minél előbb!
2011. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha pedig az, akkor egy bódításban kipukkasztják és kimossák. A babának attól nem szabad, h baja legyen.
2011. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a méhszáj, de nem szabadna annyira lent lennie. Ha mész orvoshoz írj, mert érdekel mit mondanak.

Kerüld a sok emelgetést addig is.

2011. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A méhszáj a hüvely bemenetéig semmiképp nem érhet el!Ez más lesz!Szerintem sürgősen menj el dokihoz, ha módodban áll, mert bármi lehet!(méhszájon kívül)!Én nemtudnék nyugodni, tuti bemennék az ügyeletes nőgyógyászatra, veszteni valód nincs!
2011. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én felhivnam a haziorvosi ugyeletet telefonos konzultaciora.
2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jéééé!... és akkor ez bőgyógyászati dolog tehát?
2011. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg doki?!Én biztos,hogy egyből ott érdeklődnék.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!