Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondhatja anyukámnak?

Elmondhatja anyukámnak?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek nőgyógyászhoz és már nem vagyok szűz, de nem akarom hogy anyukám tudja, vagyis még nem szeretném elmondani csak majd kicsit később, a nőgyógyász elmondhatja? vagyis ha megkérem hogy ne mondja el, ugye köti az orvosi titoktartás? ő csak azt látja hogy átszakadt a szűzhártya de azt hogy pontosan "mitől" azt nem, és egy erősebb mechanikai hatástól is átszakadhat ha jól tudom és ha azt mondom hogy szűz vagyok csak valamiért átszakadt akkor nem köt belé ugye? és akkor azt fogja anyumnak is mondani hogy szűz vagyok. légyszi segítsetek!

2012. okt. 23. 22:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
van egy barátnőm, ő nemrég volt egy női nőgyógyásznál, azt mondta nagyon kedves meg megértő, szerintem majd ha kell, elkérem a számát és hozzá megyek majd én is. : )
2012. okt. 30. 11:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha barátnőd ajánlotta akkor oké. Ő ismer Téged és tudod, hogy Neked csak jót akar!
2012. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!