Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónaponként változhat...

Pár hónaponként változhat ciklus hosszúsága meg a közte eltelt idő?

Figyelt kérdés

Eddig normálisan 27-28-29 naponként jött meg, és hol csak 4 nap volt a ciklus hol 5-6 ez oké is volt,de nyár vége felé már 24-25 naponként jött meg és inkább 6-7 napig tartott..

szeptembertől pedig 19-20-21 naponként jön meg és 6- 7 napig tart, ez normális???


arra is gondoltam,hogy a suli miatti stressz miatt jön meg sűrűbben,mert ez az utolsó évem és nagyon félek az érettségitől,de még a novemberi szalagavató miatt is nagyon izgulok..



5 éve van meg és 20 éves vagyok ,még nem élek nemi életet..


2012. okt. 26. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Változhat, de azért a 19-20 nap nagyon rövid.

Jól számolod? Menzesz ELSŐ napjától kell a következőig, nem az utolsó naptól vagy az azutánitól!

2012. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jajj akkor szarul számoltam :D

én akkortól számoltam amikor már teljesen elmúlt..

2012. okt. 26. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig a menstruáció első napjától a következő menstruáció első napjáig tart egy ciklus, ami egyben egy új ciklus kezdete is. :)
2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
újra kiszámoltam és úgy már 26-27 napokra jön ki,nem 19-20 ..akkor megnyugodtam
2012. okt. 26. 18:16
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor éveken keresztül szarul számoltam,pedig eddig mindig jól kitudtam számolni,nah mindegy 1 akkor csak pár nappal lett rövidebb,mert akkor nekem pár hónapja 29-30 napokra jött ki..


húú nagyon köszi..

2012. okt. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!