Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kamuzzák a lányok hogy...

Miért kamuzzák a lányok hogy már megjött nekik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak nagylányoknak akarnak látszani? Régen ilyenről nem hallottam,mostanában a kb 13 éveseknek ez a hobbijuk?! Nálunk is van egy lány,aki régen direkt hazudott a barátnőmnek,de aztán 1 hónap múlva meg féltékenységi rohamot kapott,amikor a bnőmnek megjött. Valószínűleg az egyik mostani barátnőm is kamuzza,mert mérgében tavaly kibökte hogy 'megjött' neki,amikor egy másik kiröhögte előtte hogy még kislány(utána gyanúsan viselkedett).Nemrég nekem is megjött,most is megvan,neki elmondtam,de furcsa lett.(nyáron mintha anyum megkérdezte volna az anyját de úgy emlékszik,nemet mondott arra hogy a barátnőmnek megjött-e már)

Vélemény? 14L



2012. okt. 27. 16:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a sok kis hülye cukkolja őket, hogy ha nem jött meg nekik, akkor kislányok, éretlenek, gázak stb.

Idióta dolog tényleg. Nem is értem minek kell ezzel foglalkozni. Majd megjön amikor elég érett rá az ember és ennyi.

Nekem 15 évesen jött meg, de sosem éreztem cikinek, hogy olyan későn.

2012. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem magyarázzák el nekik a szüleik, hogy a nemi érés nem verseny, és senkit nem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett. A szülőkben van a hiba!
2012. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták. Középsuliban meg a szüzesség elvesztése lesz ugyanígy. Emlékszem, hogy osztálytársamnak mondtam, hogy elvesztettem, erre reakció: Hu, és milyen mérges lesz a Dóri, ha megtudja (a menő csinibaba, aki még szűz volt...)
2012. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
örülök,hogy valaki így gondolja! nálunk ilyen 'versengés' szerűség volt,amikor még 5-en voltunk barátok. aki most nem idejár,annak jött meg először,a második legfiatalabbnak jött meg másodjára,nekem nemrég.viszont az egyik lány,aki már nem barátnőm(és tavaly kiröhögte a másikat) az azt hiszi hogy nekem még nincs. az ötödik,az meg kamuzza,ahogy írtam. -.-"
2012. okt. 27. 16:49
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
A 2. vagyok. Senki nem lesz attól értékesebb, hogy nagy a melle és menstruál!
2012. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nekem nem nagy a mellem,mégis megvan már. nem a mellmérettől függ,hanem hogy mióta nő. ha már a mellnél tartunk...az a két csaj,akiről már írtam(ők még mindig 'versengenek') tavaly még a mellméreten is civakodtak. pl.: "mi van,tegnap óta megnőtt a melled?" arra értette hogy más melltartót vett fel és hát... az én szemszögemből nagyon irritáló! anyával kitaláltuk,hogyha kiderül hogy a barátnőmnek még nem jött meg(megkérdezi az anyját) akkor a szemébe mondom,hogy miért hazudott. szerintem a barátság alapja az őszinteség!
2012. okt. 27. 16:57
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Amiért az a másik barátnőd kiröhögte. És ne vágd a szemébe ezt a több mint egy éves sérelmet. Nem pont ezen kellene neked sem fennakadnod.
2012. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
lehet,hogy te így gondolod,de már írtam hogy a barátság alapja az őszinteség. és ha már egy ilyen piti témában hazudik,akkor egy komoly dolog kapcsán komolyan tudom majd venni?
2012. okt. 27. 21:12
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

minden személy más, minden test másképp működik... a mai fiatalok csak dicsekedni akarnak ezzel, hogy megjött... nekem csak 17 évesen jött meg egy betegség miatt, amit azóta kezelek gyógyszerrel... sok minden befolyásolja, hogy mikor jön meg, hogy mikor érett nagy lánnyá... egy biztos előbb vagy utóbb minden lánynak megjön... ami a barátnődet illeti én mindig megosztottam a barátnőmmel és ő is velem, hogy mikor jön meg és képzeld a végén úgy össze hangolódtunk, hogy szinte mindig ugyanazon a napon jött meg mind a kettőnknek... egyébként igazad van a barátok soha nem hazudnak egymásnak, mert barátság nincs őszinteség nélkül, nekem sincs titkom a barátnőm előtt :D

a barátnő azért barátnő, hogy mindent elmondhass neki, azaz ember akinek őszintén beszámolsz mindenről ŐSZINTÉN!!!

2012. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

igazad van :) én is így gondolom. az egyik barátnőmmel most egy napon jött meg legutóbb! :DDD asszem ez azért van,mert az általunk kibocsájtott feromonok hatással vannak mások feromonjaira és így lehetséges az hogy valaki egy napon menstruál az anyjával vagy a legjobb barátnőjével! :)

És ti ismertek ilyen lányokat,akik kamuznak?

2012. okt. 28. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!