Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kamuzzák a lányok hogy...

Miért kamuzzák a lányok hogy már megjött nekik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak nagylányoknak akarnak látszani? Régen ilyenről nem hallottam,mostanában a kb 13 éveseknek ez a hobbijuk?! Nálunk is van egy lány,aki régen direkt hazudott a barátnőmnek,de aztán 1 hónap múlva meg féltékenységi rohamot kapott,amikor a bnőmnek megjött. Valószínűleg az egyik mostani barátnőm is kamuzza,mert mérgében tavaly kibökte hogy 'megjött' neki,amikor egy másik kiröhögte előtte hogy még kislány(utána gyanúsan viselkedett).Nemrég nekem is megjött,most is megvan,neki elmondtam,de furcsa lett.(nyáron mintha anyum megkérdezte volna az anyját de úgy emlékszik,nemet mondott arra hogy a barátnőmnek megjött-e már)

Vélemény? 14L



2012. okt. 27. 16:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött. De vannak az én osztályomban is olyanok, akik menőzni akarnak, melltartót használnak de nem is kell nekik, és direkt úgy mennek vécére hogy lássa mindenki, hogy nála van a betét, mert neki megjött. De vkinek még nincs is de azt mondja hogy van. Vki nem meri felvállalni. Én nem tudom hogy van ez.. 12/L
2012. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
szülők hibája,nem világosítják fel normálisan a gyereküket és a sulitól várják el,közben ott csak felszínes dolgokról van szó -.- az egyik bnőm is elkiabálta egyszer magát,hogy 'fája hasam,mert megjött',akinek meg még nincs az meg szidta a háta mögött. jó,szerintem is sok,mert ki kíváncsi rá,más is vérzik,nem csak ő. ez olyan mint a celebeknél,amikor valaki terhes,más is az,de nem reklámozza minden címlapon.mintha csak ő lenne a világon Oo
2012. nov. 9. 21:57
 23/31 anonim válasza:
100%
Viki1988: milyen betegség miatt nem jött meg neked? (bocsi tudom h nem ehhez a kérdéshez kapcsolódik, de engem nagyon érdekelne) csak mert 16 vagyok és nincs még meg, elakarnak küldeni nőgyógyhoz de hát nem nagyon akaródzok elmenni :///
2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

utolsónak:

szia! nekem azt mondták,hogy 13 évesen fog megjönni.

nekem pl. azért késett,mert állandóan depresziós voltam,emiatt túlzott izzadás alakult ki,amitől szintén stresszes lettem, ennek 'köszönhetően' nem ettem rendesen és majdnem anorexia nervosás lettem. és hát ezért jött meg csak 14 évesen,pedig egyáltalán nem vagyok későn érő. ugyanakkor kezdtem érni,mint a többi lány 10-11 évesen, nekik megjött 11-12 évesen,nekem meg 14... és ezek miatt!!

szóval muszáj dokihoz menni,engem is el akartak de időközben jött meg.

DRUKKOLOK!

2012. nov. 11. 14:58
 25/31 anonim válasza:
Mi 14 évesek vagyunk szintén,de nem a 7 éves szinten járunk...:D
2013. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

jaja :D nálunk csak pár lány ilyen,de már a plafonon vagyok. XD

az a barátnőm,aki kamuzta és az anyja viszont letagadta,az tegnap kitalálta hogy kísérjem el mosdóba. jó. aztán ott lobogtatta nekem a betétjét. jó. fáj a hasa. jó. de hogy szinte csak akkor fáj a hasa,ha másnak is és csak akkor cserél betétet,amikor más is..szóval,ez már irritál.

a másik fele,hogy ez a két lány,akik tavaly veszekedtek ezen a témán,most megint össze vannak veszve. a barátnőm anyja azt mondta hogy már megjött a bnőmnek(persze nem szószerint mondta,de anya ezt szűrte le a múltkori beszélgetésből). és ezt elmondtam annak a lánynak is,akinek még nincs meg,hogy a barátnőm azt mondja hogy neki már megjött,erre az volt a reakció hogy "nem hiszem eeeel"(tudjátok,az a nyávogós kislányos hiszti).

és emiatt megint utálat van. ha én vagyok a hibás,ha nem,most ezen fölösleges fennakadni. úgysem nézhet bele a bugyijába hogy leellenőrizze,hogy a bnőmnek igaza van-e. hülyeség az egész. de még azt furcsállom,hogy nem telt el 2-3 hét a bnőm múltkori "menzesze" óta.

csak nálunk vannak ilyen lányok? :o már kezdtek aggódni,hogy eldurvul a helyzet :'c

2013. febr. 5. 21:59
 27/31 anonim ***** válasza:

Akinek nem jött még meg, az azt akarja, hogy megjöjjön, mert ő cak annyit lát belőle, hogy ettől lesz nagylány. Akinek meg már megjött, az meg arra gondol a legkevésbé :D

Nálunk nincs ilyen, most vagyok 10-es, 16 éves. Viszont simán beszélünk erről nem csak barátnők, hanem osztálytársak is, sőt még a tanároknak is simán lehet mondani. Mert ha rosszul vagy, akkor nem mindegy, hogy elmúlik egy óra alvástól az orvosiban, vagy haza kell menned. Szüzességgel sincs verseny, 16 évesen már kinőttük ezeket :D

Hidd el, gimire elmúlik ez a fajta rivalizálás:) (kivéve, ha megszívod, és ribiosztályba kerülsz)

2013. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

:D egyetértek

nekem azt mondták hogy gimiben ígyis-úgyis a szüzesség lesz a téma. én úgy tudom hogy tök mindegy milyen suli,erről szól a verseny. majd kiderül...

2013. febr. 6. 15:42
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudod jól, van normális suli. Vagy ha normális vagy, képes vagy kimaradni az egészből. Különben meg van olyan, főleg a kezdeti időszakban, amikor nem rendszeres, simán lehet, hogy két (pláne, hogy három) hét telik el két menzesz között. (Ahogy az is, hogy fél évig kimarad.) Akadjatok le róla és kész...
2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nálunk ez pont fordítva van 14/L
2013. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!