Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kamuzzák a lányok hogy...

Miért kamuzzák a lányok hogy már megjött nekik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak nagylányoknak akarnak látszani? Régen ilyenről nem hallottam,mostanában a kb 13 éveseknek ez a hobbijuk?! Nálunk is van egy lány,aki régen direkt hazudott a barátnőmnek,de aztán 1 hónap múlva meg féltékenységi rohamot kapott,amikor a bnőmnek megjött. Valószínűleg az egyik mostani barátnőm is kamuzza,mert mérgében tavaly kibökte hogy 'megjött' neki,amikor egy másik kiröhögte előtte hogy még kislány(utána gyanúsan viselkedett).Nemrég nekem is megjött,most is megvan,neki elmondtam,de furcsa lett.(nyáron mintha anyum megkérdezte volna az anyját de úgy emlékszik,nemet mondott arra hogy a barátnőmnek megjött-e már)

Vélemény? 14L



2012. okt. 27. 16:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Igen ismerunk... nalunk joval fiatalabb csaj aki igyekszik idosebbnek mutatni magat mint amilyen... a kozossegi oldalakon is idosebbnek teszi ki magat es azt kamuzza hogy mar megjott neki... idosebbnek akar latszodni, mert igy nem foglalkozunk vele mert mert nem nezi jo szemmel a baratsagunkat... mondjuk ugy tul gyerek hozzank es nem azert mondom, mert meg nem jott meg neki hanem azert mert a korahoz kepest is nagyon gyerekesen viselkedik. Azert belathatod, hogy huszoneves letunkre egy 13 eves kis csaj nagyon gyerek hozzank... modjuk lehetne baratsag vele is csak nem olyan mint a legjobb baratnommel es ez neki nem tetszik... ugy gondolja ha azzal dicsekszik azt kamuzza hogy megjott neki akkor erettebnek tunik es o is testveri szinten a baratnom lehet mint ez a baratnom... :D
2012. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

ige,általában azok kamuzzák akik valamennyivel le vannak maradva a fejlődésben. -.-

léccy írjatok még! hogyan oldjam meg a dolgot?

2012. okt. 29. 10:44
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj! Szerintem beszelj vele, mondd el neki, hogy megtudtad, hogy hazudott neked ezzel kapcsolatban es hivd fel a figyelmet arra, hogy nem nezed le azert, mert neki meg nem jott meg... tovabba mondd meg neki, hogy ha ilyen piti dologgal kapcsolatban hazudik, akkor nem fogsz tudni megbizni benne, ha nagyobb dolgokrol lesz szo... ha igazi baratnod akkor megert... legfobb dolog az oszinteseg... es mondd meg azt is, hogy te oszinte vagy vele, most is oszinten montad el, hogy mi bant es cserebe elvarod tole, hogy o is oszinte legyen veled... varom a tovabbi fejlemenyeket az ugyben :D
2012. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Es meg azt is mondhatod neki, hogy attol, hogy neked megjott meg ugyanaz a csaj vagy aki eddig is voltal... na sok sikert neked
2012. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
köszi :D anyum úgyis megkérdezi az anyját és akkor kiderül. csak tudod,ez nem csak nekem lesz szar,hogy hazudott,hanem az anyjának is ciki.
2012. okt. 29. 20:45
 16/31 anonim ***** válasza:
hát igen, de nem az anyja tehet róla, hogy hazudott a lánya... kíváncsi vagyok az anyukája mit fog mondani... :D
2012. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
valszeg ezen a héten kiderül az igazság xd kíváncsi leszek xdd
2012. okt. 30. 17:28
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
hat erre en is... :D
2012. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
hát ez annyira nyomi... xD én most 15 vagyok, de nem hallottam még ilyenről hogy lányok ezen versengenének.... de gondolom azt hiszik hogy ettől érettebbekvagy ilyesmik...
2012. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
szerintem is. pont ebből látszik hogy még mennyire fejletlenek,nemhogy testileg,agyilag is -.-
2012. okt. 31. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!