Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Volt már valakine...

Mi lehet ez? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
ha benyúlok a hüvelyembe egy cseresznye nagyságú kidudorodást érzek ami néha eltűnik van amikor oldalt van van amikor középen..tehát mozgatható/mozog..olyan mintha valamelyik szervem "leesett volna" a hüvelyembe.de nem fáj csak frusztrál, hogy ottvan. a barátom meg még nem panaszkodott h érezne odabent valamit bár mostanában nem is sokszor voltunk együtt..félek orvoshoz menni vele, hogy valami súlyos és így próbálok nem gondolni rá de mégis csak idegesít..nekem most nem hiányzik semmiféle műtét...:(
2012. okt. 29. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Te a méhszájadat érzed. :)
2012. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de annyira lent? egy ujjjnyira van kb a hüvelybemenettől..régebben hogy nem éreztem?
2012. okt. 29. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne annyira lent, Van, hogy én is simán érzem az ujjammal a méhszájamat.

Nyugi, nem kell mennedd műtétre, ez teljesen normális!

2012. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De te is egy hólyagszerű dudort érzel? én képtelen vagyok elképzelni hogy nézhetek ki belülről de oylan rémisztő érezni..és nem értem régebben miért nem éreztem soha.
2012. okt. 29. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a méhszájad! Azért nem érzed mindig, mert a ciklus során változik a helyzete. Menzesz idején pl. nagyon lent van.


[link]

[link]

2012. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És így nézel ki belülről: [link]
2012. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) akkor nem is foglalkozok vele többet:)
2012. okt. 29. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
és még annyit szeretnék, hogy az is normális ha a hüvely bemenettől kb másfél ujjpercnyire érzem? ilyen kemény az egész és tényleg nem éreztem még ilyet:(
2012. okt. 30. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!