Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kint van az aranyerem és...

Kint van az aranyerem és nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Hemorid kenőcsöm van,mert csak arra volt pénzem a reparon kenőcs drága. Mennyire gyógyítja a hemorid az aranyeret. Nem vérzik,de egy lila ér van ott.Hasmenésem volt 2 napig :(

Meg tele vagyok mindig ilyen pattanásokkal attól félek ez is az :(

Babapopsi törülővel töröltem széklet után.Ha meg van rű mód sűrűn mosom.

Mit csinálja,hogy hamarabb elmúljon?



#kenőcs #aranyé
2012. okt. 31. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha orvoshoz mennél.
2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, akkor jobb ha elmész a sebészetre és ott írnak fel receptre dolyat, ami gyorsan hat és 1-2 nap alatt elmúlik a fájdalom.
2012. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakran előjön nekem is az aranyerem én olyankor odafigyelek a mindennapos székletre hogy legyen, nedves babatörlőkendőt rakok oda a fenekemhez és wcézésekkor cserélgetem. Így sokkal hamarabb meggyógyul.
2012. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyakorlott aranyeresek székletürítés után nem törlik ki a feneküket, hanem mosakodnak. Még csak törölközővel sem törlik meg, hanem langyos levegővel szárítják a hajszárítóval, gondolom 1-es fokozat és utána jön a krémezés. Ez sosem maradhat el.Ezt egy sebészorvos mesélte nekem, amikor hasonló panaszokkal jártam nála és tudjuk a fájdalom nagy úr. Nekem már tüsszentésnél is fájt, ahogy a hasprés fokozódott. Két alkalommal volt eddig ilyen problémám és én a Lidocain kenőcsre esküszöm a hámosító krém mellett használva,
2012. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már gyógyulgat nem fáj.(Hála égnek)Köszi a válaszokat megy a zöld kéz :)
2012. nov. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!