Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljam hogy elmúljon...

Hogy csináljam hogy elmúljon a szorulásom, és az előző terhességtől kint levő aranyerem?

Figyelt kérdés

Tavaly okt végén szültem.azóta hiába kentem nem ment vissza az aranyerem.nem fáj,nem vérzik,csak így,hogy újra babás vagyok,jobban aggaszt.valami homeopátiás krémem volt rá,de nem használt.

a másik,hogy az 1.terhességem teljesen másképp kezdődött.kb 5hetes lehetek,de máris hányingerem van és szorulásom.ez először nem volt ilyen korán.

igaz szedem az elevitet vagy egy hónapja és mióta + a tesztem a ferrocomp forte-ét is.

az inger megvan,.de nem merek erőlködni.praktika tapasztalat?


2009. szept. 23. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A védőnőm szerint az Elevit okozhatja a szorulást sajnos.

Esetleg ha más vitamint szednél?

Más ötletem nincs, csak hogy próbálj sok rostos, sőt esetleg kifejezetten hashajtós ételeket enni. Nekem segít. Olyanokat eszem össze, amitől máskor hasmenésem lenne, most meg csak könnyebb dolgom végezte az eredmény :)

2009. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Aranyérre konkrét ötletem nincs.
2009. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
intim torna hozta helyre nekem az aranyerem. nekem is volt szorulásom az elevittől, most femibiont szedek, és magnéziumot, mert keményedik a hasam, de a szorulásre is nagyon jó, mert mellékhatás a hasmenés, szóval a kettő kiegészíti egymást.
2009. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Reparon kenőcsöt használok, még nem tudom, hogy használ-e, mert nem rég kezdtem használni! Sajna én is szorulással küzdök, nekem nem igazán használ semmi, bár ha joghurtot eszem, akkor könnyebb! Egyébként hiába eszek össze-vissza bármit, nem használ!

Van valami kúp is aranyérre, talán kérdezd meg a gyógyszertárban! Ha nekem nem válik be a krém én is ezt fogom tenni!

2009. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen van kúp, GLICERINES KÚP ,én az elején azt használtam, kb 2-3 naponta, amikor már reménytelen volt a helyzet. Nekem is kijött az aranyerem egy kicsit az elején, a védőnő azt mondta, hogy semmiképpen sem szabad kúp nélkül erőlködnöm, mert úgy kijön, hogy nem fog visszamenni a terhesség végéig.

A kúp használatának lényege, hogy nem szabad, csak akkor használni, ha tényleg szükséges, mert hozzászokik a szervezet. A másik, hogy addig kell benntartani, ameddig bírod,(lega. 1 percig) mert ha a felhelyezés után rögtön kipottyan, akkor nem ér semmit.

Nekem nagyon sokat segített. Szerencsére már normalizálódott a helyzet, pedig szedek Elevitet. (igaz, csak 3 naponta egyet)

2009. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!