Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott szénhidrát beviteltől...

Túlzott szénhidrát beviteltől előfordulhat szőrösödés?

Figyelt kérdés

Már az egész arcom szőrös, az orrom hegye is, a homlokom is...Szinte mindenhol. :(

Voltam vérvételen, a hormonjaim rendben vannak, csak a cukrom magas.


2012. okt. 31. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyire magas a cukrod?
2012. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
21 vagyok, a terheléses cukor vizsgálatnál az éhgyomri érték 5,8 volt, a 120 perces 9,8.
2012. okt. 31. 19:20
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
PCOS... endokrinológust keress fel haladéktalanul!
2012. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a hormonjaid rendben vannak, akkor lehet "csak" inzulinrezisztencia. Orvos mit mondott?
2012. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Orvos még nem látta az eredményemet,viszont ott vannak a referencia értékek, és azok szerint a hormonjaimmal nincs semmi, viszont a cukrom...

Most endokrinológust vadászom, de elég kevesen vannak azon a környéken, ahol lakom. :(

2012. okt. 31. 20:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt a dokim elküldött vérvételre, megvizsgált, de nem mondta, hogy talált cisztákat. Mindenesetre eléggé kétségbe vagyok esve. Megpróbálom elhagyni a cukros dolgokat, aztán majd az endokrinológus mond valamit.
2012. okt. 31. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, tudom mennyire ijesztő és elkeserítő, de nem vagy vele egyedül! majd írd meg mit mondott orvos.
2012. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,rendesek vagytok! :) Majd jelentkezem!
2012. nov. 1. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, budapesti orvost tudok neked ajánlani, aki szakmailag profi. dr Balázs Csaba endokrinológus. Sajnos az állami rendelésére (irgalmas Kórház) kb 1 év a bejutási idő, a magánrendelésre (budai allergiaközpontban dolgozik) pár hónap, de ha van üresedés, akkor 1-2 hét alatt bejutsz. Engem és sok más ismerősömet is ő hozott rendbe, szomszédomnak sikerült végre teherbe esnie segítségével.

Szerintem megér egy utat pestre (ami 3 út lesz, mert utána behív a kórházba laborvizsgálatra és ultrahangra). Nagyon nagy nevű professzor, az interneten is számos írását megtalálod.

2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendes vagy! :) Fel fogom keresni!
2012. nov. 1. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!