Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott szénhidrát beviteltől...

Túlzott szénhidrát beviteltől előfordulhat szőrösödés?

Figyelt kérdés

Már az egész arcom szőrös, az orrom hegye is, a homlokom is...Szinte mindenhol. :(

Voltam vérvételen, a hormonjaim rendben vannak, csak a cukrom magas.


2012. okt. 31. 19:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülye kérdés, de mennyibe kerül nála egy vizsgálat?

Sajnos nem pesti vagyok, elég messze lakom. :(

2012. nov. 1. 14:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon szívesen:) Remélem sikerül megtalálni a baj okát, ő biztos, hogy meg fogja. A cukrodhoz annyit tennék hozzá, hogy amíg nem jutsz hozzá be, addig napi ötször egyél 3 óránként kb 150 g szénhidrátnak megfelelő kaját. A netemn találsz szénhidrát táblázatot. Az ún. alacsony GI ételeket szabad enni, amik lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmaznak. Fehér kenyér, liszt, cukor, méz, üdítők tilos. Rizs, krumpli erős mértékkel, mérni kell a szénhidrát tartalmuk miatt. Gyümölcsöt csak a második étkezésre (tízórai) szabad enni, mert emeli a cukrot. Reggeli 20g szénhidrát, tízórai szintén, ebéd 60g uzsi 10 g, vacsora 20 g. 100 g kenyérben (csak teljes kiőrlésűt szabad enni) kb 40-70 g szénhidrát van, kivételt képez a Norbi update kenyér, ami méreg drága, de 100g/6g csak.

A Norbi termékek közül lehet fogyasztani édességet, de mindent számolni kell sajnos mostantól. A diabetikus készítményekkel nagyon vigyázni kell, mert soknak nagyon magas a szénhidrát tartalma.

Tejterméket is inkább uzsira egyél, mert reggel röpítik a cukrot. Zöldségeket, húst korlátlanul lehet fogyasztani. Tojást is. Ez tökéletes reggelire és jól is laksz vele.

Ki lehet bírni én pár hónapig alig ettem szénhidrátot, mert fogynom kellett. Ehhez képest a 150-es diéta még könnyű. (terhességi cukrom volt, ott tanították meg)

Ha Balász dokihoz mész, ő ad neked étrend táblázatokat és segít a többiben is. Ez nagyon fontos, mert már majdnem cukorbeteg vagy. Remélem sikerül rendbe hozni és visszafordítani a folyamatot. Kitartást neked, majd írj, hogy alakult! Ha kérdésed van szívesen segítek.

2012. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy vizsgálat, ami három találkozást és a laborvizsgálatokat is magában foglalja 20 ezer forint. Félévente kell kb járni.
2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm szépen a tartalmas választ és az infót az árról! :) Nagyon aranyos vagy!

Én is remélem, hogy minden rendben lesz.

Köszönök még1x is mindent, majd jelentkezek, hogy mi a helyzet. Addig is minden jót kívánok Nektek! :)

2012. nov. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!