Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csinálak? :' (

Szerintetek mit csinálak? :' (

Figyelt kérdés

13 éves vagyok (7.-es) 135 cm..:(( úgy nézek ki mint egy harmadikos, semmi alakom nincs.:(((((

Ez nagyon zavar, mindig mindenki beszólogat emiatt, még magassarkúval is mindenki magasabb nálam..:(

Nem lehet tenni ez ellen valamit? hogy kicsikét megnőljek? Pesten is voltunk ezzel kórházban de csak azt mondták hogy nincs semmi bajom csak lassabban növök..:((

Rengeteget sírok emiatt, nagyon rossz és félek hogy nem fogok tetszeni egy fiúnak sem.!!!:(( Nem érzem így jól magam...:((((


2012. nov. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Már biztos sokan mondták,de én is azt tudom mondani, hogy még fogsz nőni és formásodni.

Az pedig hogy semmi alakod nincs, elsősorban sportolással formázható.

2012. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még fogsz nőni valamennyit. A másik, lehet Te jársz jobban, a fiúk olyan kis s..dugók a mai világban Te hamarabb fogsz ideális magasságú fiút találni, mint egy 180 cm magas manöken alkat! :-)
2012. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogsz még nőni, de langaléta valószínűleg sosem leszel, ezt fogadd el. Genetika. A sportot különben én is javaslom. Egyébként egy pici, csinos, aranyos lány sok fiút le tud venni a lábáról :)
2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Csak olyan sokan csúfolnak...:((És ez miatt egész nap suliban stresszelek hogy jajj most ki fog beszólni..:// :(

2012. nov. 5. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A rizst tartalmazó ételeket inkább kerüld, mert növekedést gátló hatásuk van. Nyugi még fogsz nőni és formásodni is.
2012. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tojd le magasról akik csúfolnak! Ezzel önmagukat minősítik! Nagyon primitív bunkók! Soha senkit nem lehet elítélni olyan dologért amiről nem tehet!!! Márpedig arról nem tehetsz, hogy alacsony vagy! Fogadd el Magad olyannak amilyen vagy, és azokkal barátkozz, akik szintén úgy fogadnak el, ahogy vagy!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A szüleid milyen magasságúak?

Mennyit nőttél mostanában?

2012. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!