Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálak (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálak ( fontos )?

Figyelt kérdés

Szval van egy fiú akivel több mint egy éve vagyunk együtt vagyis már 1 hete vége...

Sok dolog történt pl a legjobb barátnőmre nyomult is dolgon össze kaptunk más lányokkal csókolózót ..

Kissé durva volt .. Eleinte csak barátnőkkel otthon ittunk és berúgtunk ..

De eldurvult mindig én voltam a hibás ...És elkezdtem xanaxot szedni még mindig szedem és egyszerűen könnyebb lesz minden nem gondolok rá mert megnyugtatt..

És h most nagyon csúnyán össze vesztünk nincs egy olyan nap h ne szedjek be legalább este 1-2 db-ot..Bnőm azt mondja ez már függőség.. de sztem nem!!

mert teljesen össze törtem darabokra és ha nem lenne akkor minden nap csak sírnák és sírnák.. mit tegyek?


2012. márc. 29. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szokásom ezt írni, de fárasztó volt elolvasni is, az írásod miatt. Nem kell szedni bogyókat. Tanulj inkább. Kezd egy könnyű olvasmánnyal. Írj tollbamondásokat, nézegesd a helyesírási szótárat, próbálj meg kicsi komolyabb lenni. Én ezt tenném a helyedben. Hidd el, sokkal értékesebb ember leszel.
2012. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 melike11 válasza:
Szedd továbbra is.Segít kiküszöbölni a helyzetet.Ha már úgy érzed sikerült túltenned magad rajta akkor kezdj el leszokni róla.Fokozatosan próbáld meg már mint úgy értem hogy vagy 2 hétig beveszel egy negyeddel kevesebbet utána már még kevesebbet stb.kb 2-3 hónap és sikerül elhagynod.
2012. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

legközelebb jobban válogasd meg, hogy kivel is állsz össze.

amúgy egyetértek az első hozzászólóval. szedj magadra egy kis jellemet, és utána már nem lesz szükséged semmiféle gyógyszerre...

2012. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg durva volt, amiket csinált. De azonnal szokj le a bogyókról. Csak arra szabad használni, amiért felírták. Arra szerintem nem gondoltál, hogy látszólag semmi bajod nem lesz tőle, de ha évek múlva gyereked lesz, akkor lehet, hogy ő látja kárát, mert te pl. 5 évvel ezelőtt xanax-függő voltál.
2012. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!