Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help! Mit csinálak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit csinálak?

Figyelt kérdés
Szóval találkoztam egy lánnyal és nagyon jól elvoltunk együtt jókat beszélgettünk stb bejelölt ismerösnek meg minden vissza igazoltam csak az a baj hogy nem tudok mit mondani neki facen csak élőben mert nem szertek ott beszélgetni és ahoz hogy elhivjam valahova kéne egy kicsit alapozni szóval miket kérdezgessek töle?
2011. nov. 23. 22:57
 1/2 atilis ***** válasza:
Beszélj meg vele nyárra egy randit, ha ilyen gyorsan haladtok.
2011. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadasz válasza:

Velem is így van én sem szeretek facen beszélgetni :) mégis ott ismertem meg és így tudtam összehozni Vele az első talit :) am attól is függ hogy mennyire sűrűn látjátok egymást...Ha mittomén egy suliba jártok akk könnyebb dolgod van. am én azt csináltam hogy kérdezgettem arról hogy mit szeret csinálni meg hülyültünk és tök jól elvoltunk azután amikor ugy gondoltam megvártam suli után és csatlakoztam hozzá...nem nagy ügy. a többi utána ment simán. tehát szerintem kérdezgesd meg legyél "felszabadult" facen és akk menni fog :) hajrá szurkolok :)

16/F

2011. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!