Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap óta gyomor és alhasi...

Vasárnap óta gyomor és alhasi fájdalom gyötör. Néha hányingerem is van, nagyon kellemetlen. Mi lehet? Gyomorrontás? Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menstruálsz már?
2012. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a bajom.Csak szombat délután kezdődött,most már nem fáj a gyomrom. Normaflore-t ittam reggel-este 1-et.Nekem nagyon görcsölt is a gyomrom.És előtte 1 héttel múlt el a havim.
2012. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, 2 éve házas. A menstruációm nem rendszeres, járok endokrinológiára is. Lehet akkor én is Normaflort iszok, hátha jobb lesz.
2012. nov. 6. 07:37
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szombat délután kezdődött. Szerintem elrontottam a gyomrom. bolti sütit ettem, meg egy fél doboz raffaelot. nyilallik a gyomromnál nagyon meg a beleim is fájnak . Vajon meddig tart?
2012. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!