Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet úgy allergiám valamire...

Lehet úgy allergiám valamire (pl tartósítószerre) hogy az étkezés után kb 10 órával jön ki?

Figyelt kérdés

este ettem olyan kaját amibe volt valamiféle tartósító cucc, és reggel szar volt a gyomrom, ettem egy almát, majd suliba haza kellett mennem mert elkezdett eléggé fájni a gyomrom meg az arcom is megdagadt, egész testem lüktetett


szóval tuti allergia, de mondom este ettem kaját akkor még semmi, és reggelre már szar(akkor még annyira nem, amire ettem almát)


lehetséges hogy másnapra jön ki...de hogy miért pont a suliba, elég gáz volt:s



2012. szept. 4. 14:52
 1/1 anonim válasza:
igen lehet.általában ha nehezebben szívódik fel egy bizonyos anyag akkor eltelhet akár 10-12 óra is de kijön ha allergiás vagy rá.meg persze függ a szervezettől is meg attól is hogy milyen anyag.
2012. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!