Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ! SOS-SOS-SOS! Mi lehet a...

! SOS-SOS-SOS! Mi lehet a baj? Internetről rendeltem egy alvó fehérnemű szettet. ( Sértő válaszokat nem kérek! )

Figyelt kérdés

Másnap kimostam kézzel, a fürdő vízeben.

Harmad nap estére fel vettem . De csak egy órát volt rajtam,

mert elmentem wc-re, és éreztem hogy csíp ahogy pisilek.

Mi lehet a baj???? Ma reggel is csípet a hogy pisiltem.És elég kellemetlen.:/


2012. nov. 6. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fürdő vízben nem mosunk, hiszen az koszos, abban fürödtel. A fájdalmas vizelesnek lehet hogy semmi koze hozza. Lehet sima felfazas, lehet fertőzés, amit valahol összeszedtél. Ha nem múlik,,akkor orvos-a fehérbe út nem kell megemlitened
2012. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor tehát nem baj, hogy használt volt?:(
2012. nov. 6. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:

A fehérneműtől nem kaphattál el fertőzést, mert annak van lappangási ideje (kb 3 nap). Gondold át, kb 3 nappal ezelőtt nem e voltál valahol idegen helyen wc-n, mert akkor lehet fertőzés.


Fel is fázhattál pár nappal korábban. Nem ültél hideg kőre? Vagy nem volt ki a derekad?


Vagy lehet allergiás is a fehérnemű anyagában valamire. De szerintem ennek a legkisebb a valószínűsége, az inkább viszketne mindenfelé.

2012. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy van összefüggés a fehérneművel.

Az, hogy csíp a pisid, az lehet egy bakteriális fertőzés eredménye is.

Ha allergiás lennél a fehérneműre, akkor az nem csípő vizelettel jelentkezne. Az viszketéssel, kiütéssel járna szerintem.

Amúgy meg a fehérneműknél fontos mosásnál a magas hőfok, ajánlatos 60 fokon mosni őket a fertőzések elkerülése végett. Az, hogy kézzel vagy géppel az mindegy. Vagy még olyat is hallottam, hogy valaki ecetes vízben mossa őket.

Szóval szerintem egy bakteriális fertőzésről lesz szó, amit nem hiszem, hogy a fehérnemű okozott, már benne volt a szervezetedben. Menj el orvoshoz, vizsgálják meg a pisidet és kapsz rá gyógyszert!

2012. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak egy szimpla felfázás.

Nekem egyszer azért csípett a vizeletem (sötét sárga volt),mert kevés folyadékot ittam.

Soha nem gondoltam volna arra,hogy a kevés folyadék ilyen tünetet is okozhat,de miután az orvos mondta,így már tudom.

Ezt csak azért írtam le,hogy hátha segítek vele.

2012. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is felfázás, menj el orvoshoz, és igyál sokat.

Egyébként egy jótanács legjobban vasalással lehet fertőtleníteni egy egy ruhát, legközelebb mosás után vasald ki alaposan és akkor biztos, hogy nem lesz gond (bár szerintem sem ez volt a gond).

2012. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat!!! Most azért nagyon megnyugodtam.
2012. nov. 6. 11:35
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy érted, hogy használt volt? Használtan senki bugyiját nem szabad felvenni.. még mosással sem.. Egyébként új fehérneműt is én ki szoktam mosni 60 fokon. Olyan, hogy felfázás, nincsen, csak bakteriális fertőzés. Ez lehetett fehérneműtöl független is. Nemi élet is elősegíti, de lehet anélkül is. Ha nylon a fehérnemű, akkor szintén elősegíti a húgyúti fertőzést.
2012. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
OFF Van felfazas, kedves utolso, eleg hozza par orat hidegben tolteni, nem megfelelo cipoben.
2012. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Off, akkor is baktérium van a vizeletben, a hideg csak hajlamosít a bacik elszaporodásához!
2012. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!