Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete késik és a hasam fáj (már több mint 1 éve lettem "nagylány" 13/L

2012. nov. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év még semmi...ilyenkor még hónapokat is késet
2012. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz, hogy nem tudjátok használni a keresőt. Kismillió ilyen kérdés van. Sőt, a rendszernek van egy olyan csodálatos tulajdonsága, hogy amikor kérdést küldesz be, kidob egy rakás kérdést, amit úgy valószínűsít, hogy megegyezik a tieddel. Biztos vagyok benne, hogy ott csak ilyenek voltak...


Mellesleg ehhez hasonló kérdéseket és témákat a Googleban is találhatsz.


Itt senki nem fogja megmondani neked, hogy miért nem jön meg. Nem vagyunk orvosok, találgatni pedig te is tudsz, ahhoz nem kellünk mi.


Mellesleg még fiúként is tudom, hogy ha néha késik attól függetlenül, hogy már rendszeres, az Nem probléma. És a "majdnem 2 hét" főleg nem probléma. Nyugodj meg, ha aggódsz fordulj édesanyádhoz, minthogy az internethez, ő mindannyiunknál jobb tanácsokkal fog ellátni ez ügyben, hidd el nekem.

2012. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ne törődj azokkal akik így ledorongolnak. Szinte biztos lehetsz benne, hogy "hozzáértő" kamaszok, vagy itt élvezkedő férfiak lehetnek ők.


Ne izgulj egyáltalán nincs semmi bajod, ez teljesen természetes dolog. Az is az ha teljesen kimarad, akár egy-két hónapra is. Majd úgy 16 éves korod körül kell beállnia rendszeresre.

2012. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

ma 18:40


Egyáltalán nem dorongoltam le, ésszerűen és konstruktívan érveltem a kérdés feleslegességét illetően...


Külön kiemeltem, hogy itt senki sem "hozzáértő", ellenben engem te mégis ennek tituláltál, így a kérdés feleslegességén túl jogosan kérdőjelezem meg a szövegértési készségedet.


Majd végezetül le írtad ugyan azt, amit elmondtam. Gratulálok! Szép napot.

2012. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Most még ne aggódj! :) Serdülőkorban előfordul, hogy akár 2-3 hónap is kimarad. Ha esetleg fél évig sem jön meg a következő menstruációd, akkor érdemes orvoshoz menni. Akkor sem biztos, hogy baj van, de jobb és megnyugtatóbb, ha ezt orvos mondja. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!