Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a gomba/fertőzés fertőző...

Ez a gomba/fertőzés fertőző nemi úton?

Figyelt kérdés

Hülye voltam, vagy öt napig folyamatosan tampont használtam, valószínűleg jól kidörzsöltem, és éjszakánként tovább hagytam, mint nyolc óra, szóval valami cuki fertőzésfélét sikerült összeszednem. Használtam éjszakánként ilyen hüvelytablettát, lehet orvoshoz is el kéne néznem, csak nincs túl sok időm mostanában.


A kérdés, hogy amit nem mástól kaptam el betegség, se nem strandon, se mástól, az fertőző nemi úton? Szóval a párom elkaphatja, hogyha óvszer nélkül szeretkezünk?


Egyébként egy ilyen fertőzés, ami a nőknél viszketéssel, esetleg vérzéssel járhat, az a pasiknál hogy jelentkezik? Viszketés? Vagy mi? Csak kíváncsiságból:) Köszönöm


2012. nov. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvszer nélkül ne szexeljetek, mert tuti megfertőzöd a párodat!
2012. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jelentkezne a párodnál, de kérlek ne várd ezt meg!

Amit nem mástól kaptál el, az is fertőző.

Amíg nem kezeltek, addig érdemes lenne kerülni a szexet vagy használjatok gumit, ha nem bírjátok ki. Ezután viszont mindenképpen mosakodj le frezyderm intim segítséggel, mert az meggátolja a gombák és baktériumok szaporodását. Nekem a nőgyógyászom javasolta, nálam bevált.

2012. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!