Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég volt egy abortuszom...

Muntean erika kérdése:

Nem rég volt egy abortuszom és egy hét elteltével szeretkeztem. Ilyenkor fennáll a fertőzés veszélye? Ha igen akkor milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Milyen felelősségteljes vagy:)
2012. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Gratulálok. Szerinted viccből mondja el az orvos, hogy utána 6 hétig szigorúan tilos a szex (még óvszerrel is!!!), strand, kádfürdő, tamponhasználat? Úgyhogy igen, fennáll a fertőzés veszélye, főleg egy hét után... Tünetek: vérzés, alhasi fájdalom, folyás, rossz közérzet, hőemelkedés. És meddővé válás.
2012. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, gratulálok. Persze tudjuk hogy a d.gáshoz nem kell ész.....
2012. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

IGEN !!

Alhasi fájdalom, ami lehet tompa vagy csak időnként belenyilamló, van amikor a szeméremajkakba, van amikor a keresztcsont irányába kisugárzik.

Ja aztán egyszer csak valami szagos cucc elkezd folydogálni belőled. Előbb utóbb lázas is leszel.

Továbbá a méh üregén belül ilyen szálcsás összenövések lesznek, később nem kell abortuszra menned, lehet hogy ezt a problémát megoldottat egész életedre. Hát van min izgulnod.

Amikor babát szeretnél és nem jön össze ezt a nőgyógyásznak mindenképp mond el, hogy volt ilyen történés az életedben.Persze ez nem 100 %, hogy így lesz de az első lépést megtetted hozzá.

2012. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Erika! Ne aggodalmaskodj, ha az immunrendszered rendben van, nem lesz semmi baj. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és tudom, hogy ebben a testi-lelki állapotban nem te kívántad meg a szexet. A nőgyógyász megnyitja a méhszájat ilyenkor, azért kell vigyázni bizonyos ideig és elkerülni az érintkezést. Magas láz, ha jelentkezne fordulj orvoshoz, mert akkor antibiotikum kell. Ölellek sok szeretettel.
2012. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, ne haragudj már, értjük, hogy akkor biztos a pasija akarta, de ő nem bírta volna kinyitni a száját, hogy NEM lehet? Felelőtlen tyúk és kész. Nem kell még meg is simogatni a fejét.
2012. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És az sem igaz, hogy akkor kell orvoshoz menni, ha magas láz van. Nekem is volt abortuszom, és úgy lett utána fertőzésem, hogy én betartottam minden szabályt, amit az orvos mondott! Nekem "csak" enyhe hőemelkedésem volt és rossz közérzetem, de még így is benntartottak egy éjszakát, és intravénásan kaptam az oxitocint meg az antibiotikumot!
2012. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Addig az önkielégítés is megtette volna...

De ha a palidnak is ennyi esze volt, hát no comment.

2012. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha voltál hasonló helyzetben akkor elvárható, hogy a tapasztalatod alapján segíts, de érd be annyival. Aki pedig a földön van, nem bántjuk. Megsimogatjuk. Mondunk neki egy jó szót. Valamikor még te is rászorulhatsz, bármennyire felelősségteljes vagy.
2012. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Miből gondolod, hogy a kérdező a földön van? Egyet értek azzal, hogy aki a földön van, abba nem rúgunk még egyet, de aki abortusz után képes egy héttel kufircolni, hát tudod.. fogalmazzunk úgy, hogy nem viselte meg különösebben az eset.
2012. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!