Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, és nem tudom...

13 éves vagyok, és nem tudom ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja mindig ennék valamit.Hol egy kis nutellát,hol egy kis savanyú uborkát vagy főzeléket.Meg kérdeztem az osztálytársnőimet és mind azt mondták,hogy ők is mindig ennének valamit,folyamatosan össze-vissza.Egy kis édeset,egy kis sósat.Mi ennek az oka?Köszi az értelmes válaszokat! :D 13/L
2012. nov. 6. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg hogy meg fog jönni! :P
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél csak ami jól esik! :)
2012. nov. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem évek óta így zajlik az evészetem,nincs benne semmi érdekes. még menzesz előtt is ugyanúgy eszek,csak jobban hízom csípőre.

neked megjött már? ha igen,valamennyire lehet köze,pms-hez tartozik. ha nem,nincs semmi,hiszen egyszer édeset,utána sósat kívánsz. ebéd után nekem pl muszáj valami édeset ennem,azzal zárom le az evést.

14L

2012. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!